کد خبر: ۷۸۹۹۹۷
تاریخ انتشار : ۰۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۶

تساوی مدعیان لیگ برتر/ برتری فولاد مقابل تراکتور

هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران امروز (جمعه) با برگزاری ۴ بازی به پایان رسید.
تساوی مدعیان لیگ برتر/ برتری فولاد مقابل تراکتور
آفتاب‌‌نیوز :

هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری ۴ دیدار امروز (جمعه) در شهر‌های اراک، تهران، سیرجان و اهواز پیگیری می‌شود. جزییات و نتایج لحظه به لحظه دیدار‌های امروز لیگ برتر را در ادامه می‌خوانید...

آلومینیوم اراک صفر – پرسپولیس یک

مکان: ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک

نتیجه: میلاد سرلک در دقیقه ۴۲ روی پاس در عمق علی نعمتی توانست دروازه پورحمیدی را باز کند. پرسپولیسی‌ها این دیدار را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

گل‌ها: میلاد سرلک

هوادار صفر – صنعت نفت آبادان یک

مکان: ورزشگاه شهید دستگردی

نتیجه: شروالدین بوبوئف، مهاجم جدید نفتی‌ها در دقیقه ۸۰ دروازه هوادار را باز کرد تا شاگردان پرکاس سه امتیاز خارج از خانه را به دست آورند و اولین پیروزی فصل خود را تجربه کنند.

گل‌ها: شروالدین بوبوئف

گل گهر سیرجان ۲– سپاهان ۲

مکان: ورزشگاه اختصاصی گل گهر

نتیجه: در دقیقه ۴۳ ضربه سر میلاد زکی پور روی سانتر رامین رضاییان وارد دروازه محسن فروزان شد. زکی پور در دقیقه ۵۲ از روی یک ضربه کاشته دروازه گل گهر را برای بار دوم باز کرد. ضربه علی اصغر عاشوری در دقیقه ۶۲ با برخورد به پای داسیلویرا، مدافع سپاهانی‌ها وارد دروازه پیام نیازمند شد. علیرضا علیزاده در دقیقه ۸۶ با ضربه سر از روی نقطه کرنر دومین گل تیمش را به ثمر رساند. این دیدار با تساوی به پایان رسید.

سپاهانی‌ها در این دیدار نسبت به مسائلی از جمله حضور بیش از ۳۰ درصدی هواداران و همچنین حضور هواداران پشت نیمکت تیم میهمان که خلاف آیین نامه برگزاری مسابقات است، اعتراض کردند.

گل‌ها: میلاد زکی پور (۲ بار) و رناتو داسیلیویرا (گل به خودی) و علیرضا علیزاده برای گل گهر

فولاد ۳ – تراکتور ۲

مکان: ورزشگاه شهدای فولاد

نتیجه: مجید علیاری، مهاجم فولادی‌ها در دقیقه ۳ از روی نقطه پنالتی گلی زود هنگام را وارد دروازه تراکتور کرد. موسی کولیبالی در دقیقه ۱۹ دومین گل تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. در نیمه دوم تراکتوری‌ها برای جبران گل خورده روی دروازه فولاد فشار آوردند و توانستند با گلزنی هادی محمدی در دقیقه ۵۲ و محمد آقاجانپور در دقیقه ۵۸ کار را به تساوی بکشانند. در ادامه حملات فولاد برای زدن گل پیروزی بیشتر شد تا این‌که اشکان دژاگه در سومین دقیقه از وقت‌های اضافه با ضربه سر دروازه اخباری را باز کرد.

گل‌ها: مجید علیاری، موسی کولیبالی و اشکان دژاگه برای فولاد و هادی محمدی و محمد آقاجانپور برای تراکتور

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین