کد خبر: ۷۹۰۰۵۶
تاریخ انتشار : ۰۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۴

شرط عجیب مانع از پرسپولیسی شدن گزینه یحیی

یکی از بازیکنان مدنظر پرسپولیس شرط عجیبی برای پیوستن به این تیم داشت!
شرط عجیب مانع از پرسپولیسی شدن گزینه یحیی
آفتاب‌‌نیوز :

پس از جذب یورگن لوکادیا، باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب یک مهاجم خارجی دیگر است و در همین زمینه مذاکرات خوبی با شیخ دیاباته بازیکن اسبق استقلال انجام شده و به نظر می‌رسد اگر مشکل خاصی به وجود نیاید، این بازیکن به زودی قرارداد خود را با پرسپولیس امضاء می‌کند.

این در حالی است که مسؤولان باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی سراغ گزینه‌های زیادی رفتند و مذاکراتی هم با این بازیکنان انجام دادند که تا به حال منجر به عقد قرارداد با لوکادیا شده و شاید دیاباته هم پیراهن سرخ را بپوشد.

در این مذاکرات البته اتفاقات قابل توجهی هم رخ داده است؛ یکی از بازیکنان خارجی که با باشگاه پرسپولیس مذاکره کرده بود، درخواست‌های جالب توجه و البته عجیبی از این باشگاه داشت که البته به نظر می‌رسد این درخواست‌ها به دلیل ناآگاهی از وضعیت حاکم بر فوتبال کشور ما بوده است.

یکی از بازیکنان خارجی که از وضعیت حق کپی‌رایت در فوتبال ایران بی‌اطلاع بوده مبلغ معقولی برای عقد قرارداد با پرسپولیس مطرح کرده بود، اما شرط جالب توجهی داشت که پس از مطلع شدن از آن قید حضور در پرسپولیس را زد! این بازیکن خارجی خواستار گنجاندن یک بند در قراردادش بود مبنی بر اینکه درصدی از حق فروش پیراهنش بعد از قرارداد با پرسپولیس به او برسد! این در حالی است که پس از اینکه متوجه شد در فوتبال ایران موضوعی به نام کپی‌رایت و فروش پیراهن سودی برای باشگاه و بازیکن ندارد قید حضور در این تیم را زد!

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین