کد خبر: ۷۹۶۵۹۸
تاریخ انتشار : ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۸
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور، با اشاره به اتفاقات اخیر خاطرنشان کرد که این رفتار‌ها اصلا ربطی به ملت ایران ندارد و مناسب با فرهنگ ما نیست و صددرصد داعشی است.
آفتاب‌‌نیوز :

حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری در اجتماع بزرگ امت رسوالله (ص) در میدان انقلاب تهران، اظهارکرد: پرچمی به نام اسلام ناب به نام قرآن به نام اهل بیت در سرزمین ایران با انقلاب اسلامی و با نهضت بزرگ ملت ایران برافراشته شد. اولین قانون اساسی بر اساس قرآن و عترت یعنی سفارش صریح پیامبر(ص) نوشته شد. این بود حکایت مردمانی که از راه رسیدند. کسانی که عاشق پیشه به قرآن هستند. کسانی که در میان خودشان مهربان و صمیمی هستند و در برابر دشمن سخت گیر و جدی.

وی در ادامه اظهار کرد: اینک ۴۳ سال است که از این نهضت بزرگ می گذرد، انقلابی که ملت عزیز ایران و ملت بزرگ ایران را بر بال فرشتگان نشاند و بر عرش عزت قرار داد، امروز در هفته دفاع مقدس و در سالروز رحلت پیامبر اعظم و شهادت امام مجتبی(ع) در میدان انقلاب اسلامی گردهم آمدیم و بار دیگر مردم در صحنه هستند.

وی در ادامه اظهار کرد: امروز بار دیگر نسل سلمان و ایرانیان مومن و وفادار اینجا به صحنه آمده و حضور مومنان و صاحبان اصلی این نهضت بزرگ و با عظمت را شاهد هستیم. امروز میدان انقلاب اسلامی تهران میدان جدیدی برای رویارویی سرنوشت ساز این ملت شریف و وفادار در برابر جریان استکبار جهانی و جریان کفر و ظلم و استکبار عالم با سرکردگی آمریکای جهان خوار و رژیم صهیونیستی و اذناب آنها است. این میدان امروز میدان رویارویی با دشمنان پلید ملت ایران و دشمنان پلید انقلاب اسلامی است. بازهم مردم در صحنه هستند.

وی اضافه کرد: ۴۳ سال مردم همراه با امام راحل و همراه با امام عزیز حاضر بودند. راز دشمنی‌های زنجیره ای دشمنان را باید در هویت انقلاب اسلامی ببینیم. این همه دشمنی به دلیل این است که دستگاه استکبار جهانی از این نهضت بزرگ پی در پی سیلی خورده است؛ تا آمد از یک سیلی سربرگرداند، سیلی دیگری را از انقلاب دریافت کرد. هیچ گاه ملت ما از ضربه زدن به دشمن غافل نبود. حسد، دشمنان ما را دیوانه کرده است. تمدن آن ها روبه افول و فروپاشی است. نشانه های زوال اقتصادی، فرهنگی ،اجتماعی و اخلاقی آنها را در بر گرفته و روسیاه کرده است. کاهش نفوذ در جهان و در منطقه ما، آن ها را منزوی کرده است.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور در ادامه تصریح کرد: آنها ایرانی عقب مانده، وابسته، دست نشانده، زبون، گاوشیرده، گسسته و تجزیه شده و به عبارتی دیگر یک ایرانستان می خواستند. اما به کوری چشم آنها با هدایت ولایت الهی و حمایت مردمان خدایی سرزمین سلمان، الحمدالله ایران امروز با همت ایرانیان عزیز امن، سربلند، متحد و با قدرت گفتن نه به جریان استکبار جهانی، متدین، مهربان، دلبسته به آرمان ها، حاضر در مرز دانش جهانی، مقتدر و دارای قدرت بازدارندگی است. این ایران است که خار چشم دشمنان شده است.

وی در ادامه تاکید کرد: برادران و خواهران به این دشمن سیاه رو باید حق داد که شب و روز نداشته باشد و در اتاق فکر شیطانی خود دائم درصدد ضربه زدن به ما باشند. از روز اول تا الان فتنه های زنجیره ای را دنبال کرده و هر روز به بهانه ای فتنه به پا کرده اند، اما بعد از ناامیدی از رویارویی به صورت مستقیم با ایران و حتی جنگ نیابتی که ضرب شصت ملت ما را در دفاع مقدس دریافت کردند، دیگر نتوانستند در برابر ملت بزرگ ما مقاومت کنند. لذا سراغ فتنه انگیزی نیابتی رفتند.

وی خاطرنشان کرد: فتنه‌انگیزی نیابتی برای آنها کم هزینه تر است. مقداری هم تجربه کردند. دنبال فرصت بودند. دشمن زبون و زمین گیر شده که در منطقه مقاومت با گفتمان مقاومت و با پرچمداری سردار بزرگ ما حاج قاسم زمین گیر شد و در جاهای دیگر هم بیچاره هستند. روی به این کارها آورده است.در اوکراین هم می بینیم به چه روزی افتادند . وقتی می بینند ملت ایران با دست فرزندان خود راه روشن آینده را دنبال می‌کند و برای حل مشکلات تصمیم می‌گیرد و وقتی نفوذ منطقه‌ای ایران را می بینند و اقتدار بازدارنده ملت را به چشم خود دیده‌اند و شکوه حضور ملت را در اربعین می بینند، بیشتر ناتوانی خود را حس می‌کنند.

حاج علی اکبری افزود: نشانه ملت ما همانی است که سردار رشید ما گفت ما ملت امام حسین(ع) هستیم. لذا خودشان را برای فتنه انگیزی نیابتی آماده کردند. هرچه می توانستند به میدان آوردند و با دندان های فشرده و چشم های پرخون به دنبال انتقام از این ملت بودند. وقتی دیدند شعارهای انقلاب اسلامی زنده است و رئیس جمهور ما در سازمان ملل متحد عکس شهید بین المللی صلح و امنیت را بالا می برد، معلوم است چه می کنند.

وی با اشاره به ناآرامی های اخیر افزود: کاری که در جریان اخیر انجام شد یک کار از قبل آماده شده بود. همه امکانات خود را به میدان آوردند. جریان امپراطوری رسانه‌ای خود را به میدان آوردند. از قبل شبکه‌های خود را آماده کردند. عوامل ضدانقلاب از منافقین کودک کش و قاتلان ۱۷ هزار شهید ما تا جریان سلطنت طلب آواره که برای ادامه حیات ننگین خود ناچار به هر نوع خیانتی هستند، را به میدان آوردند ، گروهک های پست و رذل را در صحنه به صف کردند.عناصر اراذل و اوباش را که آموزش داشتند. به شیوه های داعشی مجهز کردند. پشتیبانی با سلاح گرم و سرد از این افراد انجام دادند. وضعیت فضای مجازی آشفته هم در اختیارشان بود. تنها دنبال فرصت بودند.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه تاکید کرد : جریان اخیر یعنی مرگ این بانوی جوان در پلیس امنیت اخلاقی این فرصت را در اختیار آنها قرار داد تا فتنه انگیزی کنند.البته با سرعت و خیلی سریع عمل کردند. این بار عجله داشتند و فوری رفتند سراغ کینه ای که نسبت به اصل انقلاب و آرمان انقلاب داشتند و آن را با عجله رو کرده و وارد میدان شدند و همه مقدمات را حذف کردند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: برادران و خواهران عزیز دیدید که این بار با خشونتی وصف ناپذیر به جان ملت ایران افتادند که فقط با تعبیر داعشی می توان از آن یاد کرد. رفتارها اصلا ربطی به ملت ایران ندارد. این رفتارها مناسب با فرهنگ ما نیست. رفتارها صددرصد داعشی است. از آتش زدن اموال عمومی و خصوصی و اتوبوس شهری و آمبولانس تا مغازه‌های مردم و زندگی مردم مستضعف وطراحی برای کشته سازی و ایراد جراحت به قصد کشت. این شهیدان عزیز ما به صورت عادی کشته نشدند. خبرها خیلی سخت است. تمام کینه ای که این ناجوانمردان از ملت غیور داشتند را یکجا سر این بچه ها آوردند. این عزیزان مامظلومانه ایستادند و فقط در موضع دفاع بودند.

حاج علی اکبری در ادامه با بیان اینکه برخی از این خبرها را انسان نمی‌تواند بشنود و قابل تحمل نیست، گفت: از اهانت به نماد هویت زن مسلمان ایرانی یعنی حجاب و چادر تا اهانت به پرچم مقدس جمهوری اسلامی که نماد هویت ملی ایرانیان است تا شعارهای ساختارشکنانه تا اهانت به ساحت قرآن پیش رفتند. از همه سخت تر و آنچه که دل را بیشتر می سوزاند اهانت به ساحت قرآن کریم و حمله به مواکب حسینی و رضوی است. این بار با هدف ضربه زدن به امنیت ملی و وحدت ملی ما و ضربه زدن به عفاف حجاب بانوی مسلمان ایرانی به میدان آمدند.

وی با بیان اینکه چند جمله کوتاه در پایان می گویم، افزود: این رفتاری است که می بینید و آن را در گوشه و کنار کشور اسلامی از تهران تا مشهد و تبریز مرتکب شده‌اند. اما مردم با وفای ما از روز اول صف خود را از این جنایتکاران جدا کردند. هیچ ظرفیت مردمی این بازی ها پیدا نکرد. مردم بصیر و هوشیار ما با روشن بینی و هوشیاری دشمن را این بار هم ناکام گذاشتند. اینجا تهران، تهران مقاومت، تهران امام حسین، تهران اربعین، تهران حاج همت، تهران چمران ها و تهران احمدی روشن ها و کاظمی آشتیانی ها است. اینجا میدان انقلاب اسلامی است. مردم ما بعد از راهپیمایی با شکوه در نماز های جمعه کشور، اول مهر نیز در اینجا گرد هم آمدند و حرف آنها این است که اولا روشن و صریح به دشمنان اسلام می گوییم ما شما را گم نمی‌کنیم. طرف ما استکبار جهانی است. ما شما را مسبب اصلی این جنایت هامی‌دانیم. خسارت این فتنه انگیزی ها و این آسیب ها چه مالی و چه جانی به عهده آمریکا و رژیم صهیونیستی و ارتجاع منطقه است و ملت ما به موقع و به جای خود انتقام همه این نامردی ها را خواهد گرفت.

وی در ادامه بیان کرد: پیاده نظام شما و مزدورانی که دیگر ملت ایران آنها را ایرانی نمی دانند خوب می شناسیم. از منافقان کوردل تا ضدانقلاب مزدور تا گروهک های نام و نشان دار و بی نام نشان را به تیغ انتقام می سپاریم و امیدواریم با دست قدرت نیروهای امنیتی ، نظامی و انتظامی ما و تدبیر دستگاه قضایی به اشد مجازات برسند. امروز آمدیم تا بگوییم ما حساب نوجوانان و جوانانی که از روی هیجان و احساسات دراین روزها غفلت کردند و در تور دشمن افتادند را از دشمنان پلید جدا می دانیم. امیدواریم با روش های تربیتی و ارشاد به دامن امام و امت برگردند. این نوجوانان فرزندان ما هستند. برای آنها دعا و طلب هدایت می کنیم. امیدواریم خانواده ها و مجموعه های فرهنگی به فریاد این نوجوانان و جوانان برسند و آنها را مشمول رافت اسلامی می دانیم.

وی در پایان بیان کرد: ملت رشید ما از خواص بی بصیرت خیلی دلگیر است. کسانی که با بی بصیرتی و البته برخی با بی مروتی با پول ملت ایران چهره شدند تا در روزهای سخت در کنار ملت و در برابر دشمن باشند. بد امتحان پس دادند. به این ها می گوییم به خودتان بیایید از ملت رشید جدا نشوید. توبه کنید. اگرچه نمی دانم آیا برخی از خسارت هایی که به بار آوردید می‌توانید جبران کنید یا خیر. آمدیم از نیروی حافظ امنیت، فراجا و از مجموعه سربلند نیروی انتظامی که مظلومانه ایستادند و مقاومت کردند و به شهادت رسیدند، تشکر کنیم.امیدواریم خداوند به آنها قوت دهد و دیگران قدر آنها را بدانند. خطاب امروز ما به امام عزیز و عالی قدر یک کلمه است.آقا، عزیز ما با شما و درکنار شما هستیم و همراه با شهیدان تا ظهور حضرت بقیه الله اعظم در کنار شما ایستاده ایم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین