کد خبر: ۷۹۷۰۷۳
تاریخ انتشار : ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۴
سردار آزمون گل زد، دست‌ها را بالا گرفت
فقط ۵ دقیقه برای خودنمایی دوباره؛ سردار آزمون گل زد، دست‌ها را بالا گرفت سردار آزمون در دقیقه ۵۸ به جای مهدی طارمی وارد زمین شد و در دقیقه ۶۴ دروازه سنگال را باز کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

کارلوس کی‌روش نیمه دوم دیدار برابر سنگال را با چهار تغییر شروع کرد و وقتی پس از ۱۰ دقیقه متوجه شد که نمایش بازیکنانش ریتم خوبی ندارد و با یک گل عقب افتاد، تصمیم به تعویض مهدی طارمی گرفت و سردار آزمون را وارد زمین کرد.

تا پیش از دقیقه ۵۸ که سردار آزمون جای مهدی طارمی را در ترکیب گرفت، مهاجم پورتو پس از یک نیمه حضور در پست وینگر راست به پست مهاجم هدف رفته بود، ولی حضورش در این پست خیلی دوامی نداشت و در شرایطی جای خود را به آزمون داد که از این تعویض ناراحت بود و حتی با سردار دست هم نداد و از کنار خط طولی زمین مسابقه را ترک کرد.

چند دقیقه بعد، اما روی سماجت و ارسال خوب احسان حاج صفی که دو دقیقه پیش از گل به خودی پورعلی گنجی موفق به نجات دروازه حسینی هم شده بود، سردار آزمون با یک ضربه سر مطمئن دروازه سنگال را باز کرد؛ گلی که شادی خاصی هم برای آن طرح ریزی نکرده بود، ولی پس از ناکامی برابر اروگوئه و روز‌های سختی که در تیم باشگاهی اش پشت سر می‌گذارد موفق به گلزنی شد تا مشخص شود مطابق گذشته سردار همان مهاجمی است که در جام جهانی کی روش حساب ویژه‌ای روی او باز خواهد کرد.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین