کد خبر: ۷۹۷۳۲۲
تاریخ انتشار : ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۰
بدانند که به این راحتی خدشه‌ای به این نظام وارد نمی‌شود
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: امروز جهان استکبار امنیت ایران را نشانه گرفته و به دنبال این است که در فضای جغرافیای این کشور ایجاد ناامنی کند.
آفتاب‌‌نیوز :

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز چهارشنبه در همایش تبیین نقش جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس افزود: امروز براساس اعتراف دشمن آنها به دنبال سوریه ای کردن ایران اسلامی و ایران را به سوریه ای دیگر تبدیل کنند.

صفایی بوشهری اضافه کرد: امروز جهان به ایران اسلامی بعنوان پرچمدار آزادی خواهی، استقلال خواهی، پیشرفت و تمدن آفرینی براساس آموزه‌های دینی نگاه می‌کند اما جهان استکبار که به دنبال چپاول ثروت‌ها و تسلط بر منابع قدرت است به دنبال ایجاد بحران و تشنج در ایران است.  استکبار جهانی بنا دارد که تمام دستاوردهای نظام که حاصل ایثارگری‌های شهدا است را از بین ببرند و کشور را دچار بحران و ناامنی کنند و پس از آن نقشه شوم خود که همان براندازی و انتقام کشی از نیروهای انقلاب است را اجرا کنند.

امام جمعه بوشهر گفت: فردی به هر دلیل فوت می‌کند و مراجع قانونی نیز در حال پی‌گیری مساله هستند اما دشمن با سوء استفاده از شرایط جریانی را طراحی کرده و مردم و نیروی انتظامی را دچار زحمت می‌کند این درحالی است که در کشورهای اروپایی هر روز شاهد فساد، فحشا، ظلم و جنایت هستیم و روزی نیست که سرخ پوست‌های آمریکایی کشته نشوند. به همین دلیل است که به دنبال بهانه‌های واهی از هر ابزاری که بتوانند برای ایجاد ناامنی استفاده می‌کنند.

وی اظهار کرد: ایران در تمام عرصه‌های سیاسی، فرهنگی، علم و فناوری دارای شاخصه‌های بالا و از استقلال لازم برخوردار است و به همین دلیل است که رئیس جمهور ایران با اقتدار در سازمان ملل از منافع این ملت دفاع و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا را در کشور خود افشا می‌کند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه مردم ایران با تمام قوا از ایران پشتیبانی می‌کنند گفت: مگر می‌شود با وجود این همه شهید و اسیر بعد از مدتی همه آرمان‌ها و ارزش‌ها کنار گذاشته شود.  پای این انقلاب خون‌های زیادی ریخته شده و ملت ایران برای به ثمر نشستن این انقلاب زجرهای زیادی کشیده شده است و دشمن بداند که به این راحتی خدشه ای به این نظام وارد نمی‌شود.

امام جمعه بوشهر خطاب به آمریکا، انگلیس و کشورهای مرتجع منطقه اعلام کرد: تا این انقلاب پابرجاست و ولایت هست مردم ایران با تمام وجود از حریم انقلاب دفاع می‌کنند.

صفایی بوشهری با اشاره به نقش جهاد سازندگی در انقلاب اسلامی اظهار کرد: جهاد سازندگی با آغاز انقلاب در کل جغرافیای ایران ایجاد و تا قبل از جنگ نیروهای جهاد گر با حضور در مناطق محروم با تمام سختی هایی که به جان می خریدند و در راستای محرومیت زدایی و توسعه و عمران گام برمی داشتند و پس از جنگ نیز در عرصه مهندسی جنگ و پشتیبانی به ایفای نقش پرداخت.استان بوشهر ۵۶ شهید جهاد سازندگی در دوران هشت سال دفاع مقدس تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین