کد خبر: ۷۹۷۶۲۵
تاریخ انتشار : ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۷
امام جمعه موقت زاهدان گفت: در جریان اغتشاشات اخیر دشمنان ملت ایران با تمام توان به میدان آمدن تا با تکیه بر دروغ و شایعات به ایران اسلامی خسارت وارد کنند اما هوشیاری ملت ایران فتنه را خنثی کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

حجت‌الاسلام محمد بارانی در خطبه‌های نماز جمعه زاهدان اظهار داشت: نهم مهرماه روز همبستگی و همدردی با کودکان و نوجوانان مظلوم فلسطین است. دشمن با نقشه از قبل تعیین شده مردم مظلوم فلسطین را تحت فشار قرار داد و نوجوانان و کودکان این سرزمین را به خاک و خون کشید.

امام جمعه موقت زاهدان افزود: در سال‌های گذشته کشورهای عربی نسبت به این اقدامات واکنش نشان می‌دادند اما با گذشت زمان چهره بعضی از کشورهای مدعی اسلام رو شد.

وی ادامه داد: کشورهای عربی که توقع می‌رفت مدافع جدی و واقعی مردم فلسطین باشند با کمال تاسف امروز در کنار اسرائیل کودک‌کش و جنایتکار هستند.

بارانی گفت: بعضی کشورهایی که ژست اسلام‌خواهی و رهبری جوامع اسلامی به خود گرفته بودند مانند رئیس جمهور ترکیه که مقابل دوربین‌ها گفت ما از اسرائیل نمی‌گذریم و مدعی حمایت از حقوق مردم مظلوم فلسطین بود اما امروز می‌بینیم نخست وزیر و مسئولین جنایتکار اسرائیلی را چطور بغل می‌کشند و همه خدمات اطلاعاتی را در اختیار اسرائیل می‌گذارند.

امام جمعه موقت زاهدان خاطرنشان کرد: ایران اسلامی از آغاز شروع مبارزات مدعی حمایت از مردم فلسطین بوده و همچنان در این مسیر ثابت قدم است.

وی گفت: در حوادث و اغتشاشات اخیر دشمنان ملت ایران با تمام توان به میدان آمدن تا با تکیه بر دروغ و شایعات و استفاده از ظرفیت نوجوانان و جوانان به ایران اسلامی خسارت وارد کنند اما هوشیاری ملت ایران موجب شد این شرایط به بهترین نحو مدیریت شود.

بارانی خاطرنشان کرد: چند روزی است نیروهای مسلح جریان‌های دموکرات را در شمال عراق تنبیه می‌کنند تا اجازه ندهند دوباره از منطقه اقلیم کردستان عراق سواستفاده کنند. متولیان کردستان عراق خودشان را در بغل اسرائیل قرار دادند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین