کد خبر: ۷۹۷۸۲۴
تاریخ انتشار : ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۲
تیم ملی پیش از سفر به دوحه دیداری دوستانه‌ای را در استادیوم آزادی در برابر یکی از تیم‌های حوزه خلیج فارس برگزار خواهد کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

پیش از این قرار بود ایران با روسیه بازی کند، اما روس‌ها پیشنهاد داده بودند که این بازی ۲۵ آبان برگزار شود که این موضوع مورد تایید کارلوس کی‌روش و فدراسیون فوتبال قرار نگرفت به این خاطر که تیم ملی برنامه ریزی کرده این بازی ۲۰ آبان برگزار شود و بعد از این بازی بلافاصله راهی دوحه شود. کارلوس کی‌روش از فدراسیون فوتبال تقاضا کرده تیم ملی چند روزی زودتر راهی دوحه شود تا ملی پوشان با شرایط آب و هوایی دوحه آشنا شوند.

بر اساس اعلام نبی نایب رییس فدراسیون فوتبال تیم ملی در ۲۰ آبان به جای روسیه با یکی از تیم‌های کشور‌های حوزه خلیج فارس بازی خواهد کرد و بر اساس خبر‌های رسیده، عمان یکی از تیم‌هایی است که برای برگزاری بازی دوستانه مورد توجه فدراسیون فوتبال ایران است؛ به این دلیل که فدراسیون فوتبال ایران رابطه خوبی با عمان دارد.

پیش از این دو تیم قرارداد یک بازی دوستانه در تهران را امضاء کرده بودند. پیش از برگزاری بازی‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۰۲ که کرونا موجب لغو برگزاری این بازی دوستانه شد. البته یکی دو کشور دیگر برای برگزاری دوستانه مد نظر فدراسیون فوتبال هستند و کمیته بین الملل فدراسیون فوتبال در حال مذاکره با آنهاست و باید منتظر ماند و دید که در نهایت کدام تیم حریف ایران در بازی دوستانه خواهد شد.

البته به نظر می‌رسد دیگر تیم‌ها بیشتر مد نظر فدراسیون فوتبال برای برگزاری بازی دوستانه باشند به این خاطر که کارلوس کی‌روش رابطه خوبی با برانکو ندارد؛ هر چند کارلوس کی‌روش این بار نشان داده خیلی از اتفاقات تلخ گذشته را فراموش کرده و سعی کرده در رفتار خود تجدید نظر کند.

رویارویی کی‌روش و برانکو در استادیوم آزادی در صورتی که دیدار ایران در برابر عمان نهایی شود یکی از اتفاقات جالب در ماه‌های پیش رو خواهد بود. این مسئله، منجر به آشتی این دو مربی بین المللی خواهد شد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین