کد خبر: ۷۹۸۱۳۰
تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۲
برخی از رسانه‌ها خبر داده اند ساپینتو در دو جلسه آتی همراه استقلال نخواهد بود چرا که در بازی با گل گهر کارت قرمز گرفته و یک جلسه محرومیت تعلیقی هم در کارنامه اش وجود داشته است.
آفتاب‌‌نیوز :

برخی از رسانه‌ها هم گزارش داده اند که رای جدیدی در این خصوص اتفاقات دیدار استقلال در برابر گل گهر صادر شود میزان محرومیت ساپینتو بیشتر از دو جلسه خواهد شد.

سرمربی تیم استقلال، اما امروز در تمرین تیمش از شاگردانش خواست به این شایعات توجه نکنند و گفت تنها در یک بازی آنهم در جریان مسابقه در کنارتان نخواهم بود.

سرمربی تیم استقلال معتقد است داور در دادن کارت قرمز به او اشتباه کرده و به همین خاطر عصبانی و بر افروخته شد. او معتقد بود که داور چهارم و گزارش اشتباهی که از یکی از دستیاران امیر قلعه نویی گرفته بود موجب اخراج وی و در نهایت از دست دادن بازی با فولاد شد.

در نهایت باید منتظر ماند و دید که کمیته انضباطی بر اساس گزارش ناظر و داور بازی چه رایی را برای دیدار گل گهر – استقلال صادر خواهد کرد.

سرمربی تیم استقلال، اما بر این باور است رایی برای این اتفاقات صادر نخواهد شد چرا که حتی داور در دادن کارت قرمز به او اشتباه کرده است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین