کد خبر: ۷۹۸۱۶۶
تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۹
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر نیرو در نشست امروز این کمیسیون و پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

مالک شریعتی، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی مجلس، بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون وزیر نیرو به منظور پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان حضور یافت. در این جلسه سوال آقای حبیب‌الله دهمرده از وزیر نیرو درباره آخرین وضعیت تکمیل نیروگاه بادی میل نادر در استان سیستان و بلوچستان مورد بررسی قرار گرفت و پس از استماع توضیحات وزیر مقرر شد مستندات سوال کننده، وزارت نیرو و سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر به کمیته نیرو کمیسیون ارائه شود و درصورت نیاز اعضای کمیته از محل نیروگاه بازدیدی داشته باشند و پس از ارائه گزارش آن به کمیسیون، سوال‌کننده درخصوص قانع شدن یا ارسال سوال به صحن تصمیم گیری کند.

وی در ادامه اظهار کرد: همچنین در نشست امروز کمیسیون سوال آقای قادری نیز درباره واگذاری نیروگاه‌ها براساس اصل ۴۴ مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد گزارش این موضوع به کمیسیون ارائه و پس از آن تصمیم‌گیری شود.همچنین وزیر نیرو قول داد آخر هفته سفری به نیشابور داشته باشد و از نزدیک وضعیت پروژه‌های آنجا را بررسی کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در ادامه نشست امروز کمیسیون سوال آقای رحمت‌الله نوروزی درباره بحث قطعی برق صنایع و انتقال آب مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت نماینده سوال کننده از پاسخ های وزیر قانع شد. در ادامه جلسه امروز کمیسیون انرژی نیز برنامه‌ها و سوابق آقای زاهدی وفا به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد بررسی قرار گرفت. وزیر پیشنهادی نیز در کمیسیون حضور یافت و ضمن ارائه سوابق به سوالات نمایندگان پاسخ داد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین