کد خبر: ۷۹۸۲۱۷
تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۹
‌نمی‌شود که حقوق چند ۱۰ میلیون تومانی از همین انقلاب بگیریم و بعد بچه سگ باز تحویل جامعه بدهیم
امام جمعه قشم با بیان اینکه فرقه رجوی رو سیاه‌ترین گروهک تروریستی دنیاست، گفت: سرکرده این تیره سراسر نفاق که برای دختران ما نسخه می‌پیچید که روسری خود را بردارید و آن را آتش بزنید، هیچ وقت روسری را از سرخودش بر نداشته و حتی سربازان زن این گروهک را سال‌های سال با یک روسری تک رنگ نگه داشته است.
آفتاب‌‌نیوز :

غلامرضا حاجبی روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه رییس پیشین و جدید دادگستری شهرستان قشم اظهار داشت: امروز فتنه اخیر مربوط به انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی نیست مربوط به خود ایران است، اینکه یک عده ای نخواهند در محکومیت این ها به هر دلیلی همراهی کنند این را باید بدانند که پشت صحنه نه بلکه جلوی دید آنها تجزیه طلب ها قرار دارند.

وی با تبریک و تسلیت شهادت بسیجی دلاور «مجتبی امیری دوماری» از مدافعان مردمی امنیت این شهرستان که بر اثر حمله وحشیانه اشرار آشوبگر مسلح در شامگاه چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ هدف اصابت گلوله قرار گرفته بود و شب گذشته به علت شدت جراحت وارده در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس به فیض شهادت نائل شد، گفت: این شهید والامقام جوانی بود که هنگام اهانت و آتش زدن پرچم سیاه عزاداری سیدالشهدا (ع) و دهه آخر صفر با اغتشاشگران درگیر شده بود که او را به رگبار گلوله بستند.

امام جمعه قشم با بیان اینکه این اشرار آشوبگر فقط کاری با مسئله انقلاب نداشتند، افزود: آنها به دنبال تجزیه ایران هستند، چرا یک عده ای نمی خواهند این موضوع را بفهمند و بعد هم نمی شود ما بر سر سفره انقلاب ارتزاق کنیم و چنگ به صورت انقلاب بکشیم، نمی شود که حقوق چند ۱۰ میلیون تومانی از همین انقلاب بگیریم و بعد بچه سگ باز تحویل جامعه بدهیم.

حجت الاسلام حاجبی با طرح این سوال که پیام به آتش کشیدن ساختمان دادستانی و دفتر امام جمعه شهرستان قشم از سوی آشوب گران حوادث اخیر چیست، یادآور شد: اگر آنها مغازه یک فرد عادی و کاسب را آتش می زنند می گفتیم این یک دعوای شخصی است، اما وقتی نهادهای انقلابی را به آتش می کشند یعنی چی، یعنی انقلابیون کجا هستند و این سوال برای جامعه و برای خیلی از افراد است.

وی ادامه داد: اشرار آشوبگر نیروهای انتظامی را مجروح می کنند می گویند خوب از خودشان دفاع نکند، به بچه های بسیج حمله می کنند، می خواهند نیروهای امنیتی را شناسایی و اذیت کنند می گویند نه شما هیچی نگویید این که نمی شود و بعد هم بیایند و بگویند ما اشتباه کرده ایم.

امام جمعه قشم اضافه کرد: وقتی یک مسئله فکری است، می شود با صحبت آن را حل و فصل کرد، اما وقتی افرادی دست به اسحله می برند این را باید چیکار کرد «العدل اساس الملک» و عدل این است که باید چطور برخورد کرد و راهش این است که گردنش را بشکنید و دستش را از بازو قطع کنید نه اینکه مماشات کنید، گاهی قصاص عین حیات است و این از آیات الهی است.

وی گفت: قلب انسان درد می گیرد وقتی یک کسی که امروز پرچم اسلام ناب محمدی (ص) و نه اسلام آمریکایی را در دنیا بلند نگه داشته است، یک عده ای نسبت به ایشان جسارت می کنند که درد ما امروز این است و این می طلبد که افراد انقلابی محکم ورود پیدا کنند و سخن بگویند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین