کد خبر: ۷۹۹۶۸۷
تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۲
سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: دوست داشتم امروز با جام به ایران بیایم، اما نشد، مردم من را ببخشند.
آفتاب‌‌نیوز :

وحید شمسایی پس از بازگشت تیم ملی فوتسال به ایران، اظهار داشت: شرمنده مردم هستم. بچه‌ها خیلی خوب تلاش و خیلی قوی کار کردند. نفرات جدیدی حضور داشتند. شرمنده شدیم. فکر نمی‌کردیم این اتفاق بیفتد. آن روی فوتبال به ضرر ما چرخید. ولی قسمت بوده، ان شاالله مردم من را ببخشند. چون بچه‌ها تلاششان را کردند. دوست داشتم امروز که وارد فرودگاه امام می‌شوم با جام بیایم. قسمت نبود، ولی از تک تک بازیکنان ممنون هستم. بچه هایم فوق العاده ظاهر شدند، ولی قسمتشان نبود.

سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد اینکه به نظر می‌رسد تمرکز تیم در بازی فینال کم شده بود، گفت: در این بازی هم بچه‌های ما فرصت‌های زیادی داشتند، اما متاسفانه وقتی بازی را می‌بازید قدرت حرف زدن نیست. دوست ندارم ندارم به دنبال توجیه نتایج باشم، ولی یک روز استثنائی برای دروازه‌بان ژاپن بود. اتفاقی بود که افتاد. بچه‌ها زحمت کشیدند و نمی‌خواهم درموردشان صحبت کنم. عملکرد خیلی درخشانی داشتیم، اما زمانی درخشان‌تر می‌شد که با جام می‌آمدیم که نشد. دوست داشتم در این روز‌های خیلی سخت کشورمان این جام را تقدیم مردم ایران کنم، ولی قسمت نبود.

شمسایی در خصوص اینکه ژاپن تیم ما را به خوبی آنالیز کرده بود و برای مهار شوتزنی بازیکنان ایران برنامه داشتند، عنوان کرد: دروازه‌بان اول دوم آن‌ها، چون دروازه‌بان اولشان در بازی با ازبکستان مصدوم شد، بازی کرد. خیلی جالب است. من ۱۰ دوره آسیایی بازی کردم. اولین بار است که یک دروازه‌بان با یک بازی و ۵ دقیقه بهترین دروازه‌بان آسیا می‌شود.

وی افزود: تا شب قبلش سعید مومنی کاندید بهترین دروازه‌بان آسیا بود. متاسفانه نشد، ولی اینکه دروازه‌بان آن‌ها خوب کار کرد به آنالیز ربط ندارد. بار‌ها خط دفاع ژاپن را شکستیم و رد کردیم، اما به گل نرسیدیم. به تیرخورد یا از جلوی دروازه رد شد، موقعیت تک به تک داشتیم، اما به هرحال قشنگی فوتبال همین است. متاسفانه نشد.

سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد برنامه ریزی آینده این تیم، اظهار داشت: تعدادی از این بازیکنان می‌توانند سالیان سال برای تیم ملی کشورشان نقش آفرینی کنند. تازه امروز آمده‌ایم و باید ببینیم وضعیت چگونه است. اگر می‌خواهیم اقتدار و هویت فوتسال ما بالا بماند باید از همین امروز برنامه ریزی کرد. باید بازی‌های تدارکاتی مناسب داشته باشیم. باید بتوانیم تیم را خوب جمع و رهبری کنیم تا به هدف برسیم در غیر این صورت فردا دیر است. حالا هرکسی در هر جایی، من به مهدی تاج هم در رختکن گفتم این کار‌ها در اختیار فدراسیون است و می‌تواند تصمیم بگیرد.

وی در مورد تاثیر نبود بازی دوستانه بزرگ، عنوان کرد: سه چهار بازی که در تایلند کردیم چشم ما را خیلی روشن کرد. تا فینال هم بچه‌های ما خیلی درخشان عمل کردند. متاسفانه آخرین لحظه در فینال هم می‌توانستیم برنده باشیم. در کنفرانس خبری قبل از بازی به کاپیتان ژاپن گفتند به عربستان باختید، گفت تیمی که خیلی خوب بازی کند حتما برنده نیست. ما خیلی خوب بازی کردیم، ولی برنده نشدیم. متاسفانه موقعیت‌های خیلی زیادی را از دست دادیم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین