کد خبر: ۸۰۰۷۹۷
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵

تام کروز تنها کسی که می‌تواند زمین را نجات دهد

رئیس یونیورسال می‌گوید، فیلم فضایی تام کروز او را به اولین شهروندی تبدیل می‌کند که خارج از ایستگاه فضایی پیاده‌روی انجام می‌دهد.
تام کروز تنها کسی که می‌تواند زمین را نجات دهد
آفتاب‌‌نیوز :

به نقل از ورایتی، دونا لنگلی، رئیس یونیورسال پیکچرز در این خصوص گفت: زمانی که تام کروز برای فیلمبرداری یک فیلم اکشن جدید با کارگردانی داگ لیمان به فضا می‌رود، امیدواریم به اولین شهروندی تبدیل شود که در خارج از ایستگاه بین‌المللی فضایی پیاده‌روی فضایی انجام می‌دهد.

یونیورسال از پروژه فضایی کروز حمایت می‌کند که طبق گزارش‌ها بودجه‌ای در حدود ۲۰۰ میلیون دلار دارد. در حالی که قبلا مشخص بود فیلم صحنه‌هایی را در ایستگاه فضایی بین‌المللی فیلمبرداری می‌کند، لنگلی گفت که برنامه این است که کروز نیز پیاده‌روی فضایی انجام دهد.

تام کروز ما را به فضا می‌برد. او جهان را به فضا می‌برد. ما پروژه بزرگی را با تام در دست توسعه داریم. بردن یک موشک به ایستگاه فضایی و فیلمبرداری در فضا و اینکه اولین غیرنظامی خارج از ایستگاه فضایی پیاده‌روی فضایی انجام دهد، منحصر به فرد است.

لنگلی فاش کرد در حالی که کروز به فضا می‌رود، در واقع [بیشتر]روی زمین اتفاق می‌افتد و سپس شخصیت باید برای نجات روز به فضا برود. رئیس یونیورسال شخصیت کروز را به عنوان مردی که خود را در موقعیتی می‌بیند که تنها کسی است که می‌تواند زمین را نجات دهد توصیف می‌کند.

لیمان و کروز پیش از این در فیلم‌هایی مانند «لبه فردا» (۲۰۱۴) و «ساخت آمریکا» (۲۰۱۷) با یکدیگر همکاری داشته‌اند.

بنابر اعلام پیشین منابع خبری، از بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری این فیلم، بین ۳۰ تا ۶۰ میلیون دلار به تام کروز تعلق خواهد گرفت. کروز در این فیلم علاوه بر بازی، تهیه‌کنندگی هم می‌کند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین