کد خبر: ۸۰۰۷۹۸
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰

خسروی وفا: فدراسیون‌ها حمایتشان را از کمیته ملی المپیک دریغ نکنند

رییس کمیته ملی المپیک گفت: جامعه ورزش، جامعه سالم و جز مظلوم‌ترین‌ها است و باید تلاش کنیم که با اتحاد و همبستگی ورزش کشور را به هدف نهایی و مقصد اصلی سوق دهیم.
خسروی وفا: فدراسیون‌ها حمایتشان را از کمیته ملی المپیک دریغ نکنند
آفتاب‌‌نیوز :

خسروی وفا رییس کمیته ملی المپیک در جلسه مشترک روسای فدراسیون‌های ورزشی ضمن تبریک هفته وحدت خاطر نشان ساخت: امروز اولین جلسه بعد از برگزاری مجمع کمیته ملی المپیک است و تیم جدید و جوان کمیته ملی المپیک آغاز به کار کرد و یقینا در این مسیر به کمک و‌حمایت تمامی فدراسیون‌ها نیازمند هستیم.

خسروی وفا حمایت فدراسیون‌ها را بسیار تاثیر گذار دانست و افزود: اگر فدراسیون‌ها خوب کار نکنند مطمئنا کمیته ملی المپیک هم در مسیر موفق قرار نخواهد گرفت و با کمک شما فدراسیون‌ها، می‌توان نتایج بهتری کسب کرد.

وی با اشاره به ۵ هزار شهید ورزشکار در کشور ابراز داشت: همه‌ی این شهیدان به فرمان رهبر لبیک گفتند و از جانشان گذشتند و در حال حاضر وظیفه‌ی همه ما است تا با کمک یکدیگر و با اتحاد بتوانیم کشور را به مسیر سربلندی و‌موفقیت هدایت کنیم.

رییس کمیته ملی المپیک در خصوص شرایط کنونی کشور در مواجه با فتنه‌های دشمنان گفت: جامعه ورزش، جامعه سالمی است و همواره ورزشکاران تلاش کردند با کسب افتخار افرینی در میادین مختلف پرچم کشورمان را به اهتزاز درآورند.

دکتر خسروی وفا با اشاره به ۲۴ مهر ماه روز ملی پارالمپیک تصریح کرد: بزرگترین رویداد ورزشی جهان با حضور ۷۰ هزار معلول همانند سال‌های گذشته در روز ملی پارالمپیک برگزار می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین