کد خبر: ۸۰۰۸۸۰
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۸

پیام رئیس دانشگاه پیام نور در پی حوادث اخیر

رئیس دانشگاه پیام نور، دانشجویان را مهم‌ترین و ارزشمندترین سرمایه‌های کشور و متولی قداست و شأن محیط علمی و دانشگاهی دانست و بر لزوم هوشیاری آن‌ها در شرایط حساس کنونی تاکید کرد.
پیام رئیس دانشگاه پیام نور در پی حوادث اخیر
آفتاب‌‌نیوز :

دکتر ابراهیم تقی زاده، در پیامی تأکید کرد: دانشگاه محل علم‌آموزی، دانش‌افزایی، مباحث عالمانه است و دانشجویان باید بدانند که هرگز دشمنان و انقلاب نگران کشور و مردم نبوده‌اند و از همین جهت نیز به دنبال تفرقه افکنی و سلب آرامش و پیشرفت از کشور ایران هستند.

رئیس دانشگاه پیام نور، تضارب آرا و افکار را لازمه پیشرفت جامعه دانسته و آورده است: گفت وگوهای علمی، رایزنی فکری، مباحثه، نقد و نظر و... در پالایش و رشد اندیشه سهمی به سزا دارد و دانشجویان می‌توانند با شرکت در کرسی‌های آزاداندیشی و نظریه‌پردازی در دانشگاه ها، نظرات و انتقادات و ایده های خود را مطرح و پیرامون آن بحث و تبادل نظر کنند.

دکتر تقی زاده در این پیام، دانشگاه پیام نور را به لحاظ گفتمان انقلابی، سالم و منطبق با آرمان‌های نظام ارزیابی کرد و گفت: دانشجویان این دانشگاه افرادی مومن، معتقد و پابیند به اصول اخلاقی، مبانی فکری و عملی نظام جمهوری اسلامی هستند.

وی ابراز امیدواری کرد: دانشجویان به عنوان آینده‌سازان میهن اسلامی با بصیرت بیشتر، هوشیارانه شرایط کنونی و مواضع دشمنان را ارزیابی کرده و از حافظان کیان و آرمان‌های انقلاب، شهدای دانشجو و دانش‌آموز و نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین