کد خبر: ۸۰۱۵۵۸
تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۵
نماینده مجلس: 

قانون برخورد با شایعه‌پراکنی در فضای مجازی به زودی تصویب می‌شود

نماینده مردم شوش خوزستان در مجلس گفت: راهکار مقابله با اخبار دروغ در شبکه‌های اجتماعی مشخص است و مجلس ظرف روز‌های آینده قانونی را برای این منظور مصوب می‌کند.
قانون برخورد با شایعه‌پراکنی در فضای مجازی به زودی تصویب می‌شود
آفتاب‌‌نیوز :

محمد کعب عمیر نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: لزوم تصویب قانونی برای برخورد با دروغ و شایعه‌پراکنی در شبکه‌های اجتماعی در جلسه غیر علنی مجلس مطرح شده است.

وی با بیان اینکه راهکار مقابله با اخبار دروغ و غلط پیدا شده است، افزود: قطعاً در روزهای آینده قوه مقننه راه حل و یا قانونی برای این موضوعات تصویب خواهد کرد.

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی گفت: اینگونه نیست که این موضوعات برای ما اهمیتی نداشته باشد، ظرف روزهای آینده‌های موارد مورد بررسی به صورت قانون مصوب و به دولت ابلاغ می‌شود.

کعب عمیر با بیان اینکه رسانه‌های معاند از شرایط اخیر سوءاستفاده کرده و مطالبات مردم رو بهانه کردند تا به اهداف خود برسند، عنوان کرد: هدف سناریوی طراحی شده براندازی نظام و مقابله با اعتقادات مردم است.

وی با طرح این سوال مبنی بر اینکه چرا زمانی که شرایط مشابه کشور ما در کشورهای دیگر اتفاق بیفتاد هیچ کدام از رسانه‌های خارجی به مسائل داخلی آن کشورها دامن نمی‌زنند، بیان کرد: در آمریکا و سایر کشورهای غربی صدها نفر را به عناوین مختلف کشته می‌شوند چرا رسانه‌های بین المللی و رسانه‌های معاند به آن‌ها نمی‌پردازند؟

کعب عمیر با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی با اقتدار ایستاده است، گفت: پروژه‌ براندازی نظام در برهه‌های مختلف اجرا شده اما دشمنان تا کنون راه به جایی نبرده و نمی‌برند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین