کد خبر: ۸۱۱۵۷۹
تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۵
امام جمعه کرج با بیان اینکه امروز باید ابزار رسانه را بیش از پیش مورد توجه قرار داد، گفت: متاسفانه رسانه اکنون در دست نیرو‌های ارزشی نیست و دروغ پردازی می‌شود به طوری که باور افراد را تحت تاثیر قرار می‌دهند.
آفتاب‌‌نیوز :

سید محمد مهدی حسینی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه ۱۱ آذرماه کرج افزود: مردم ایران قوی بر دهان کسانی که بخواهند وحدتشان را خدشه دار کنند، مشت محکم خواهند زد. گفت:در شرایط حساس کنونی باید در جهاد تبیین، تدبیر هنرمندانه داشت تا در دام سیاست‌های شیطانی مستکبران قرار نگیریم.

امام جمعه کرج با بیان اینکه امروز باید ابزار رسانه را بیش از پیش مورد توجه قرار داد افزود: متاسفانه رسانه اکنون در دست نیرو‌های ارزشی نیست و دروغ پردازی می‌شود به طوری که باور افراد را تحت تاثیر قرار می‌دهند. باید مسایل را دقیق تبیین کرد و به این مرحله رسید که هرکسی که در مقابل اسلام تسلیم نباشد این شخص مستکبر است.

او در ادامه خطبه‌های امروز به مسائل استان هم اشاره و تصریح کرد: ترافیک مردم را کلافه کرده بنابراین باید برای آرامش در تردد مردم برنامه‌ریزی کلان با تامین بودجه داشت. صبح اول وقت مردم مدت طولانی را سرپل (کلاک کرج) می‌مانند بنابراین کار را دراین زمینه شروع کنید که به مرور تمام شود؛ اگرچه برخی می‌گویند یک پروژه سال‌ها طول می‌کشد، ولی باید با طرح و نقشه اساسی شروع کرد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین