کد خبر: ۸۱۲۵۱۳
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۷
سردار حسین اشتری به موضوع مهم بهبود معیشت کارکنان نیز اشاره کرد و گفت: ارتقاء معیشت کارکنان از موضوعات اصلی مسئولان فراجا است؛ بحمداله طی چند سال اخیر در این راستا اقدامات مطلوب و چشمگیری انجام شده و بسیاری از آن‌ها نیز با برنامه ریزی‌های دقیق و اصولی طی سال‌های آینده به مرحله اجرا خواهد رسید. (اشاره به تامین مسکن سازمانی و ملکی کارکنان)
آفتاب‌‌نیوز :

سردار حسین اشتری، فرمانده کل انتظامی کشور به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو در دانشگاه افسری و تربیت پلیس امام حسن مجتبی (ع) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، درود و سلام بر روح ملکوتی امام(ره)، آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت برای رهبری و عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س)، به فرا رسیدن ۱۶ آذر، روز "دانشجو " و اهمیت، تاثیرگذاری و نقش آفرینی دانشجویان عزیز در رسیدن به اهداف مدنظر خصوصا استکبارستیزی اشاره کرد و گفت: این روز را خدمت تمامی دانشجویان عزیز و گرانقدر تبریک عرض می‌کنم؛ ۱۶ آذر یادآور روزی است که تمامی دانشجویان مسلمان ما علیه آمریکا و حکومت ستمشاهی پهلوی قیام کردند و در آن روز به دستور آمریکای جنایتکار خون سه عزیز از دانشجویان گرانقدر به زمین ریخته شد.

وی ادامه داد: به عبارتی از ۱۶ آذر سال ۱۳۳۲ شعار مرگ بر آمریکا شکل گرفت و استکبارستیزی مردم و دانشجویان نیز ظهور و بروز پیدا کرد.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه بحمدالله دانشجویان با حضور موثر خود در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی توانسته اند مسائل و نقطه نظرات‌شان را منعکس کنند، عنوان کرد: مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز "مدظله العالی" در فرمایشات خود اشاره و تاکید کرده اند که دانشجویان بایستی بتوانند حرف حق خود را در یک محیط آرام بیان کنند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه امروز استکبار جهانی با اهداف شوم خود و تشویش اذهان عمومی هدف برخی از دانشجویان را تغییر داده است، عنوان کرد: در سال ۱۳۳۲ دانشجویان با مبارزه و قیام خود به دنبال استکبارستیزی و همچنین به دنبال برقراری عدالتخواهی بودند، این در حالی است که ایادی استکبار به گونه‌ای افکار دانشجویان را مورد هدف قرار داده اند تا بتوانند اهداف و توطئه‌های پوشالی خود را پیاده سازی کنند.

وی تاکید کرد: آنچه مسلم است این است که ملت شریف و شهیدپرور ایران اسلامی و دانشجویان عزیز همواره به دنبال ظلم ستیزی و عدالت محوری بوده اند؛ از آنجایی که دشمنان و معاندان از ایران قوی و مستقل در هراس هستند بنابراین بایستی مستحکم‌تر از قبل راه پیروزی و استقلال را در کشور ادامه دهیم و این مهم به عنوان یک وظیفه خطیر بر عهده دانشجویان فهیم ایران اسلامی است.

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار دانشجویان دانشگاه‌های نیرو‌های مسلح تصریح کرد: امروز دانشجویان دانشگاه‌های نیرو‌های مسلح به دنبال استقلال، اقتدار و ظلم ستیزی در کشور هستند، بحمدالله به برکت خون شهدا خصوصا شهدای دانشجو و هدایت‌های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه‌ای عزیز "مدظله العالی" دانشجویان دانشگاه‌های نیرو‌های مسلح مسیر مستقیم در راستای دفاع از ارزش‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را پیش گرفته و تا پای جان ایستاده اند.

این مقام ارشد انتظامی به موضوع مهم بهبود معیشت کارکنان نیز اشاره کرد و گفت: ارتقاء معیشت کارکنان از موضوعات اصلی مسئولان فراجا است؛ بحمداله طی چند سال اخیر در این راستا اقدامات مطلوب و چشمگیری انجام شده و بسیاری از آن‌ها نیز با برنامه ریزی‌های دقیق و اصولی طی سال‌های آینده به مرحله اجرا خواهد رسید. (اشاره به تامین مسکن سازمانی و ملکی کارکنان)

سردار اشتری با تاکید بر اینکه شما دانشجویان با هدف خدمتگزاری به مردم قدم برداشته و این لباس مقدس را بر تن کرده اید، عنوان کرد: دانشجویان امروز سرباز ولایت، خدمتگزار مردم و پاسدار ارزش‌های والای ایران اسلامی هستند از این رو مسئولان مربوطه در فراجا نیز در راستای تامین معیشت شما دانشجویان گرانقدر و همچنین کارکنان از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد.

فرمانده کل انتظامی کشور با تاکید بر اینکه امنیت بالاترین نعمت‌ها است، خاطر نشان کرد: با وجود امنیت به تمامی اهداف مدنظر خود خواهیم رسید بنابراین کارکنان فراجا با خدمت رسانی شبانه‌روزی برای برقراری نظم و امنیت و تداوم آن در کشور لحظه‌ای دریغ نخواهند کرد.

وی ادامه داد: شما دانشجویان عزیز در این لباس مقدس به عنوان سربازان ولایت بایستی با ارتقاء مهارت و تخصص گرایی خدمتگزار خوبی برای مردم باشید و در راستای عزت و سرافرازی ایران اسلامی با سرلوحه قرار دادن فرمایشات حکیمانه مقام عظمای ولایت نائب بر حق امام عصر (عج) امام خامنه‌ای عزیز "مدظله العالی" بیش از پیش تلاش کنید. شما دانشجویان بایستی به واسطه حضور در این دانشگاه و همچنین بر تن داشتن این لباس مقدس و جایگاهی که دارید خداوند متعال را شاکر باشید و با عهد و پیمانی که با شهدای عزیز و والامقام بسته اید با اقتدار در مسیر شهدا قدم بردارید.

فرمانده کل انتظامی کشور در ادامه مطالب فوق عنوان کرد: بیش از ۷۰ روز است که کارکنان فراجا در اقصی نقاط کشور در میدان مقابله با فتنه گران حضور مقتدرانه دارند و طی این مدت اجازه نداده‌اند که معاندان و ضدانقلاب به اهداف شوم و پوشالی خود برسند؛ پلیس با کسانی که امنیت مردم را هدف قرار داده اند قاطعانه برخورد خواهد کرد و دیگر خویشتنداری نخواهد کرد.

سردار اشتری با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز "مدظله العالی" فتنه اخیر معاندان را جنگ ترکیبی تمام عیار عنوان کرده اند، خاطر نشان کرد: امروز دشمن به بهانه‌های مختلف با بکارگیری تمام توان و ظرفیت خود به دنبال براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، این در حالی است که به لطف خداوند متعال و هدایت‌های حکیمانه رهبر انقلاب اسلامی و ایثارگری و پایمردی همکاران انتظامی در سراسر کشور به عنوان حافظان امنیت و همچنین وجود بسیج و سپاه دشمن در اهداف خود ناکام مانده است و پلیس با کسانی که موجبات ناامنی مردم را فراهم آورند و به جان، ناموس و مال مردم آسیب وارد کنند قاطعانه برخورد خواهد کرد و کسانی که به اموال و جان مردم آسیب می‌رسانند آشوب گر هستند و مجرم شناخته می‌شوند.

سردار اشتری با تاکید بر اینکه پلیس حافظ جان، مال و ناموس مردم است، عنوان کرد: افتخار می‌کنیم که امروز با اقتدار در برابر افرادی که به دنبال ایجاد ناامنی در کشور هستند، ایستادگی می‌کنیم؛ همکاران ما در مجموعه انتظامی مقتدرانه، مظلومانه و باخویشتنداری و همچنین هوشیاری حافظ نظم و امنیت در ایران اسلامی هستند و در این راه لحظه‌ای کوتاهی نخواهند کرد.

این مقام ارشد انتظامی همچنین گفت: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و هرگز اجازه نمی‌دهیم عده‌ای آشوب گر به امنیت و آرامش مردم خدشه‌ای وارد کنند چه بسا که در این مسیر بسیاری از همکاران عزیزمان به درجه رفیع شهادت و همچنین جانبازی نائل آمدند از این رو پلیس مقتدرانه‌تر از قبل و براساس قانون با افرادی که به دنبال شرارت و ناامنی هستند، برخورد می‌کند.

سردار اشتری همچنین خاطرنشان کرد: امروز دشمنان با نشر اکاذیب به دنبال تشویش اذهان عمومی هستند و افکار و اعتقادات جوانان ایران اسلامی را مورد هدف قرار داده اند؛ انقلاب اسلامی با خون پربرکت شهیدان ایران اسلامی به ثمر رسیده و مردم در دفاع از انقلاب شکوهمند اسلامی و ارزش‌ها و آرمان‌های آن لحظه‌ای دریغ نخواهند کرد.

وی با تاکید بر اینکه تا پای جان برای پاسداری از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی و امنیت مردم ایستاده ایم، تصریح کرد: بحمداله امروز مردم به پلیس اعتماد دارند و قدردان خدمت رسانی شبانه روزی کارکنان خدوم پلیس هستند، چه بسا در بسیاری از موارد مردم برای حل مسائل و مشکلات خود به پلیس پناه می‌آورند چراکه پلیس را ملجا و پناهگاه امن خود می‌دانند.

این مقام ارشد انتظامی همچنین عنوان کرد: جای تأسف است افراد غافل و فریب خورده به دام دشمن افتاده اند از اینرو وظیفه سنگینی بر عهده ما قرار دارد که در این مسیر با اولویت قراردادن فرمایشات و تاکیدات رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی خصوصا اهتمام بر "جهاد تبیین" اجازه ندهیم آمریکا و ایادی آن خدشه‌ای بر امنیت مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وارد کنند، چرا که امروز دشمنان با توطئه چینی و آتش افروزی سعی دارند جای جلاد و شهید را عوض کنند.

وی ادامه داد: عناد دشمنان از زمان پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی آغاز شده است البته در رسیدن به اهداف خود شکست خوردند؛ پیروزی از آن مردم متدین ایران اسلامی و کسانی است که جان خود را برای دفاع از نظام و انقلاب در طبق اخلاص گذاشته اند.

سردار اشتری خطاب به دانشجویان عنوان کرد: شما دانشجویان گرانقدر برای خدمت رسانی مضاعف به مردم ایران اسلامی و همچنین پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب بایستی پایه‌های علمی و اعتقادی خود را قوی کنید و برای رسیدن به پلیس در تراز انقلاب اسلامی مهارت افزایی و تخصص گرایی را مورد اهتمام و در راس امور خود قرار دهید.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین