کد خبر: ۸۱۷۸۸۲
تعداد نظرات: ۱۲ نظر
تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۴
"جمهوری اسلامی صد در صد رو به پیشرفت و آمریکا در منطقه رو به افول است"
معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: جمهوری اسلامی صد در صد رو به پیشرفت است و ما در عرصه نظامی از رده پنجاه و سوم به رده پانزدهم رسیدیم. آنقدر توانایی و توانمندی داریم که به قدرت‌های بزرگ دنیا اسلحه صادر می‌کنیم. آمریکا دائما از نظر سیاسی و نظامی و اقتصادی رو به افول است آن‌ها روز به روز در حال سقوط هستند، اما ایران در حال صعود و پیشرفت است. در مبارزه با رژیم طاغوت بازاریان هفده ماه اعتصاب کردند و بازار را بستند.
آفتاب‌‌نیوز :

مراسم بزرگداشت سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس صبح امروز توسط ستاد اصناف بازاریان تهران بزرگ در مسجد امام خمینی تهران برگزار شد.

سردار نقدی در این برنامه گفت: یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران او و شهدای اصناف و بازار را گرامی می‌داریم. همه دیدیم در شاهچراغ چه گذشت. دیدید فرد تروریست بدون داشتن ذره‌ای از انسانیت وارد محیط عبادت می‌شود و پیرمردی که به دنبال عبادت است و کودکی که در آغوش مادر بوده شهید می‌شوند. آن مادر و کودک چه گناهی کردند که باید کشته شوند؟ آنان به دنبال عبادت بودند، نه جنگ. می‌بینید که آمریکا چه پول خرج کرد تا نیرو‌هایی را پرورش دهد تا جنگ مذهبی در منطقه به راه بیاندازد و اگر مجاهدت و شجاعت حاج قاسم نبود، این جنگ دامن کل منطقه را می‌گرفت.

نقدی گفت: آمریکایی که دیدند خودشان شکست خوردند گشتند کلی آدم سرخورده پیدا کردند تا جنگ راه بیاندازند، اما با حضور مجاهدانه سردار سلیمانی و یارانش این توطئه‌ها و جنگ‌ها خوابید. داعشی‌ها که اسیرشان را در قفس زنده زنده می‌سوزاندند و از آن لذت می‌بردند و فیلمش را هم پخش می‌کردند. آن‌ها کسانی بودند که سر کودکان را بریده و با گوشت بدنشان کباب درست می‌کردند. این مدافعان حرم و شهید سلیمانی بودند که مقابل آن‌ها ایستادند و آن‌ها را شکست دادند. داعشی‌ها حدود ۹۰ درصد خاک سوریه را گرفته بودند و دمشق را در محاصره قرار داده بودند و رعب و وحشت فراوانی را در مقابل دیگران ایجاد کرده بودند. اما فداکاری شهید سلیمانی و مدافعان حرم آن‌ها را از میان برداشت.

معاون هماهنگ کننده سپاه افزود: همان زمان رسانه‌های دشمن تبلیغ کردند چرا نیرو‌های نظامی ایرانی با وجود مشکلات اقتصادی و اجتماعی که مردم دارند، به سوریه و عراق می‌روند، تبلیغات منفی در ایران به راه انداختند گفتند چرا اقتصاد مردم باید فدای سیاست شود؟ چرا باید در کشور‌های دیگر هزینه کنیم؟ واقعیت آن است کار رسانه‌های دشمن وارونه کردن واقعیت‌هاست. دشمنان می‌گویند او رهبر تروریست‌ها بود. در حالی که او فرمانده ریشه‌کن کردن تروریست‌ها بود و این دو با یکدیگر خیلی فرق دارد. غربی‌ها این تصویر دروغین و مجازی را می‌سازند و منتشر می‌کنند. امروز در هر صحنه‌ای که نگاه کنید غیرواقعی سازی آن‌ها را می‌بینید.

وی در ادامه گفت: جمهوری اسالامی مهد مردم سالاری است. مردم رژیم طاغوت را کنار گذاشتند و انقلاب آمد به رای مردم ارزش گذاشت. قانون اساسی، رئیس جمهور، دولت، شورای شهر و رهبری با رای مردم انتخاب می‌شوند و انتخابات در کشور ما یک ساعت زودتر یا دیرتر از موعد برگزار نشده است. در حالی که در رژیم سابق جباری به حکومت رسید و بعد فرزندش جانشین او می‌شد و رای مردم تاثیری نداشت.

نقدی گفت: در سال ۸۸ افرادی آمدند و گفتند باید انتخابات باطل شود که آن‌ها آدم‌هایی شناخته شده از جنس انقلاب بودند که به آنان رای داده بودند، اما رهبری پشت سر رای مردم ایستاد و فرمود نه رای مردم همان است و اگر اعتراضی است در کمیسیون‌ها بررسی شود و اینگونه رای مردم صیانت شد. در انتخابات‌های بعدی کسی که مرام و مشی‌اش این نبود که فرمایشات رهبری را اجرا کند با اختلاف کمی رئیس‌جمهور شد، اما از صندوق‌ها صیانت شد و ما هشت سال او را تحمل کردیم. حالا به این نظام می‌گویند دیکتاتور. جمهوری اسلامی با تمام شئون مردم خود اداره می‌شود، اما می‌گویند دیکتاتور. به نظامی که به این شکل تحمل دارد و برای منتقدان خود فضا فراهم می‌کند تا حرف‌های خود را بزنند می‌گویند دیکتاتور.

وی گفت: در ماجرای اخیر، خانمی توسط گشت ارشاد بازداشت شد بعد به محل گشت ارشاد رفت، فیلم‌های آن وجود دارد افتاد و فوت کرد؛ تمام رؤسای جمهور و نخست وزیران کشور‌های متخاصم گفتند در ایران این دختر را کشتند. اولا که این خانم فوت کرد حدود ۵۰ تا خانم دیگر در آن سالن حضور داشتند و دیدند خانم فوت کرد. بعد موقع انتقال به بیمارستان، ده‌ها پزشک و دکتر و پرستار دیدند که ضربه‌ای اصابت نکرده است. بعد پدرش آمد جلوی دوربین و گفت هیچ اثری از برخورد و ضرب و شتم نیست بعد‌ها پزشکی قانونی با آزمایش‌های مختلف بررسی کرد و مشخص شد بر اثر ضربه نبوده است.  بعد‌ها در گزارش‌ها مشخص شد که ایشان دارای بیماری زمینه‌ای بودند عمل جراحی داشتند و قبلا هم به زمین افتاده است، اما گفتند نظام دروغ می‌گوید.

نقدی تصریح کرد: این نظام مراقب مخالف خود هم است و وقتی یک نفر فوت کرد از او پاسداری می‌کند. اما تو که هستی که گردن جورج فلوید را می‌شکنی؟ آن‌ها میلیونی آدم می‌کشند بعد یک نفر از ما که فوت کرد گفتند شما کشتید و به ما می‌گویند دیکتاتور. فجایع هیروشیما، عراق، گوانتانامو را ببینید این‌ها از فجایع آمریکاست. همه در سالن ارشاد دیدند که آن خانم افتاد و فوت کرد دوربین وجود دارد، اما بعد به ما می‌گویند حقوق بشر را له کردید.

وی گفت: واقعیت این است که جمهوری اسلامی صد در صد رو به پیشرفت است و ما در عرصه نظامی از رده پنجاه و سوم به رده پانزدهم رسیدیم. آنقدر توانایی و توانمندی داریم که به قدرت‌های بزرگ دنیا اسلحه صادر می‌کنیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه افزود: آمریکا در منطقه رو به افول است و تمام نظر‌ها و ذهنیت‌هایی که داشته با شکست مواجه شده است. آمریکا می‌گوید حزب الله لبنان نباید باشد، اما هست. ۴۳ سال است که می‌گوید جمهوری اسلامی می‌رود، اما هست. می‌گوید حماس نباید باشد، اما هست. این یعنی آمریکا در منطقه قدرت خود را از دست داده است. عین الاسد را زدیم، اما نتوانست هیچ غلطی بکند دیدید از افغانستان به چه شکلی فرار کرد؟  آمریکا دائما از نظر سیاسی و نظامی و اقتصادی رو به افول است آن‌ها روز به روز در حال سقوط هستند، اما ایران در حال صعود و پیشرفت است.

وی افزود: در این ماجرا حملات و جنگ روانی دشمن در بالاترین سطح بود، اما شکست خورد. در مبارزه با رژیم طاغوت بازاریان هفده ماه اعتصاب کردند و بازار را بستند، اما مغازه‌ای را آتش نزدند آن زمان اعتصاب‌ها برای عشق به دین و اسلام بود و برای مبارزه با رژیم طاغوت بود و حالا این برنامه‌های اعتصاب چند روزه و آتش زدن آنان هم شکست خورد. باید به بازاریان آفرین و مرحبا گفت که با وجود تحریم‌ها و فشار‌های اقتصادی به توطئه‌های دشمن نه گفتند و با آنان همراهی نکردند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
انتشار یافته: ۱۲
هموطن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۱۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۸
2
58
سردار صادرات اسلحه به قدرتهای بزرگ دنیا منظورت پهپاد به روسیه است؟؟؟پس چرا انکار میکنید؟؟؟هنوز هم نفهمیدی که با اینکار چه مصیبتی در انتظار این مملکت هست ؟ تحریم .اجماع جهانی و....خداوکیلی چقدر عالی گفته اند که دشمن دانا...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۲۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۸
1
62
روحانی مگه از خودتون نبود!؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۸
1
52
جالبه کسی که سالها دبیر شورای امنیت بوده از اول انقلاب........ حالا قابل تحمل نبوده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۸
0
38
او می خواست استعفا بدهد ولی شما برای تنبیه مردم!! دست و پایش را بستید و مجبورش کردید بماند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۸
0
41
سردار قیمت پیاز رو به ۵ هزار برسونی ما همگی صلوات می‌فرستیم!
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۸
1
52
تو چکاره ای که تحمل کردی؟
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۸
2
57
روحانی ۲۴ میلیون رای اورد شما چکاره اید ک تحملش کنید؟ الان رئیسی ک به زور رئیس جمهورش کردید ما چجوری تحملش کنیم؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۱۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۸
1
51
بنده خدا با رای مردم انتخاب شده بود ما شما ها را مدتهاست تحمل می کنیم.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۲۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۸
1
54
روحانى تموم شد ورفت شما را تا كى بايد تحمل كنيم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۴۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۸
1
43
بیچاره ملت از دست شما چکار کنه ؟؟؟
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۸
1
58
تو ۸ سال روحانی را تحمل کردی مردم ۴۴ سال است که امثال تو را تحمل می کنند .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۸
3
44
شما.. نگذاشتید آن بنده خدا به کارهایش برسد . حالا مثلا" دایه دلسوزتر از مادر شده اید ؟ تهدیدات و نامه پراکنی ها و سنگ اندازی ها و هزاران هزار بلای دیگر را که درآوردید ، اگر شما یادتان رفته که رفته ، ولی مردم از یادشان نرفته آقای سردار
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین