کد خبر: ۸۲۲۷۰۲
تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۳
کشتی فرنگی کرواسی
برادر بزرگتر خانواده محمدی نتوانست انتقام شکست برادرش را از کشتی‌گیر آذربایجانی بگیرد و ایران در این وزن صاحب دو نشان نقره و برنز شد.
آفتاب‌‌نیوز :

مبارزه‌های رده‌بندی و فینال وزن ۶۳ کیلوگرم کشتی فرنگی مسابقات اوپن کرواسی از دقایقی پیش آغاز شد که ایران دو نماینده در فینال و رده‌بندی این وزن داشت.

ایمان ۲۰ ساله در مرحله مقدماتی ۶ بر یک ویتالی اریومنکو از مولداوی و ۸ بر یک (سه اخطاره) پریکا دیمیتریویچ از صربستان را برد و در نیمه نهایی ۴ بر ۴ مغلوب طالح ممدوف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان شد و به دیدار رده بندی رفت.

شرموخامد شریبجانوف از ازبکستان حریف رده‌بندی ایمان بود که او در ۵۱ ثانیه با امتیاز عالی ۱۰-صفر حریف را شکست داد.

عارف محمدی ۲۱ ساله هم بعد از شکست ۳ بر ۲ آکر اشمید العبیدی از اتریش و ۶ بر صفر ساگار از هند، در نیمه‌نهایی ۷ بر ۶ ایوان لیزاتوویچ از کرواسی را از پیش رو برداشت و به فینال رسید.

او فینال این وزن را مقابل طالح ممدوفی برگزار کرد که در نیمه‌نهایی برادرش را مغلوب کرده بود. عارف محمدی در تایم اول با اخطار کم‌کاری صاحب یک امتیاز شد و با لیفت حریف یک امتیاز دیگر به دست آورد تا دو-صفر از حریف پیش بیافتد. در وقت دوم، اما طالح ممدوف بود که برتر ظاهر شد و ابتدا درخاک صاحب امتیاز شد و در ادامه نیز عارف محمدی روی پل رفت و فن چهار امتیازی خورد تا ۷-۲ این کشتی به سود نماینده آذربایجان به پایان برسد.

با این حساب دو نماینده ۶۳ کیلوگرم ایران به دو مدال نقره و برنز این وزن رضایت دادند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین