کد خبر: ۸۲۲۸۳۹
تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۷

رئیس سازمان سینمایی به علی نصیریان نامه نوشت

رییس سازمان سینمایی خطاب به علی نصیریان نوشت: شما در سخت‌ترین شرایط تاریخ معاصر همواره در میدان حضور داشته اید، و امروز نیز، به بهبودی و سلامتی عاجل تان امید داریم تا بار دیگر، شاهد حضورتان در صحنه‌های هنر بوده و ما نیز، افتخار میزبانی شما را در این محفل بزرگ سینمایی داشته باشیم.
رئیس سازمان سینمایی به علی نصیریان نامه نوشت
آفتاب‌‌نیوز :

رئیس سازمان سینمایی کشور به مناسبت سالروز تولد استاد علی نصیریان طی یادداشتی ضمن تبریک تولد وی برای این استاد پیشکسوت حوزه فرهنگ و هنر آرزوی سلامتی و بهبودی کرد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی سازمان سینمایی، متن کامل یادداشت محمد خزاعی بدین شرح است:

«استاد عزیز

با سلام و ادب

به مناسبت سالروز تولد شما استاد گرانقدر بر خود لازم می‌دانم از صمیم قلب ضمن آرزوی صحت، سلامتی و بهبودی عاجل این روز مبارک را به جنابعالی تبریک بگویم. از خبر کسالت شما که طی یادداشتی به دبیر جشنواره فجر اعلام کردید به حسب ارادت شخصی و وظیفه‌ام متاثر شدم.

سینمای ایران وامدار هنرمندان بزرگی چون شماست. شما اندوخته و سرمایه هنر تصویری این مملکت هستید. مردم ما خاطره‌های بسیار از حضور گرم شما برروی صحنه و جلوی دوربین دارند. وظیفه همه ما اهالی سینماست که جویای مشکلات جسمی و روحی عزیزان و بزرگان فرهنگ و هنر باشیم تا هر چه زودتر به این عرصه بازگردند.

این جشنواره های سینمایی و هنری که سابقه بیش از 40 سال دارند با وجود شما بزرگان خاطره انگیز و جریان ساز بوده و خواهد بود. شهرت و آوازه حضور پرافتخار شما در قلب های مردم و بر تارک چنین رویدادهایی همواره، ثبت و ضبط است. بدون تردید، نام شما اعتبار هنر و سینمای امروز است و هرگز حذف شدنی نیست.

استاد نصیریان عزیز

از چندی پیش، سخنان زیبا و عمیق شما در عیادت از جنابعالی همچنان، در خاطرم هست که از دغدغه‌های‌تان برای پیشرفت سینما و جوانان گفتید و ما را به حمایت از استعدادهای جدید و گمنام‌های این عرصه تشویق کردید.

در شرایط کنونی، اگر چه برخی بدشان نمی‌آید دلسوزی ها و حتی، همین خبر کسالت تان را با منافع شخصی و سیاسی خویش گره بزنند ولی جامعه و مردم، هنر شما را در مقاطع مختلف تاریخ این مرز و بوم - در بزنگاه های دوران دفاع مقدس و حتی، در اتفاقات سال های اخیر به خاطر دارند و می دانند همواره، دل تان برای رشد و تعالی فرهنگ ایران زمین می تپد.

به دلیل افتخار همکاری‌ام با جنابعالی در چندین فیلم و جشنواره های سینمایی و نمایشی در سال های دور و نزدیک؛ با عمق نگاه، دغدغه‌ها و دلسوزی‌های ملی و فراملی شما آشنا هستم.

شما در سخت‌ترین شرایط تاریخ معاصر همواره در میدان حضور داشته اید، و امروز نیز، به بهبودی و سلامتی عاجل تان امید داریم تا بار دیگر، شاهد حضورتان در صحنه‌های هنر بوده و ما نیز، افتخار میزبانی شما را در این محفل بزرگ سینمایی داشته باشیم.

محمد خزاعی»

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین