کد خبر: ۸۲۳۰۹۹
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۱

اطلاعیه سفارت ایران در آنکارا در پی زلزله اخیر در ترکیه

سفارت جمهوری اسلامی ایران ایران در آنکارا در پی زلزله اخیر در ترکیه، با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هموطنان عزیزی که مدارک هویتی خود را در زلزله اخیر از دست داده‌اند، می‌توانند از طریق دریافت برگه عبور از سفارت ایران در آنکارا و سرکنسولگری ایران در ارزروم، به کشورمان بازگردند.
اطلاعیه سفارت ایران در آنکارا در پی زلزله اخیر در ترکیه
آفتاب‌‌نیوز :

در متن اطلاعیه سفارت ایران در آنکارا، آمده است: «ضمن ابراز همدردی با دولت و مردم کشور همسایه و برادر، جمهوری ترکیه و طلب رحمت و مغفرت برای تمامی جانباختگان این حادثه دلخراش و آرزوی رهایی و نجات برای کسانی که در زیر آوار گرفتار شده‌اند، توجه هموطنان و دانشجویان گرامی مقیم مناطق زلزله‌زده را به موارد زیر جلب می‌نماید:

- چنانچه از آسیب‌دیدن دوستان ایرانی خود در مناطق زلزله‌زده خبر موثق در اختیار دارید، لطفا نام و نام‌خانوادگی، شماره تماس، محل بستری و ... را به ایمیل زیر اطلاع دهید:
iranankconsular@gmail.com

- هموطنان عزیزی که مدارک هویتی خود را در زلزله اخیر از دست داده‌اند، می‌توانند از طریق دریافت برگه عبور از سفارت ایران در آنکارا و سرکنسولگری ایران در ارزروم، به کشورمان بازگردند.

- سفارت ایران در آنکارا و سرکنسولگری ایران در ارزروم از ساعات اولیه امروز به‌دنبال کسب مجوز از سازمان نظام وظیفه عمومی است تا مقدمات بازگشت افراد و دانشجویان مشمول با اخذ مجوز خروج از کشور را فراهم کند که نتیجه به محض دریافت، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

- ایرانیان عزیز در استان‌های زلزله‌زده می‌توانند برای طرح مسایل و مشکلات خود با سرکنسولگری کشورمان در ارزروم با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند:
۰۴۴۲۳۱۵۹۹۸۳
۰۴۴۲۳۱۵۶۵۹۸

شماره واتساپ جهت دریافت پیام صوتی یا مکتوب
۰۵۵۲۶۳۳۰۹۰۶

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین