کد خبر: ۸۲۳۱۴۲
تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۳
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تشریح وضعیت ترافیک صبحگاهی پایتخت از آمادگی پلیس برای مدیریت ترافیک عصرگاهی در تهران خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ علی‌اصغر شریفی درباره وضعیت ترافیکی معابر پایتخت در صبح امروز گفت: گزارش‌های رسیده به مرکز هوشمند کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ حاکی از آن است که روند ترافیک صبحگاهی در معابر تهران از حوالی ساعت شش صبح آغاز شده و از حدود ساعت 7:30 به اوج خود رسیده است. حدود یک ساعت و نیم بعد نیز به مرور از حجم ترافیک کاسته شده است، به طوری که در حال حاضر ترافیک در اکثر محورهای بزرگراهی پرحجم اما روان است.

وی درباره وضعیت ترافیک در شبکه بزرگراهی پایتخت در صبح امروز گفت: در بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از حوالی جنت‌آباد، بزرگراه شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از محدوده بزرگراه شهید ستاری، بزرگراه شیخ فضل الله نوری در مسیر غرب به شرق از محدوده بزرگراه محمدعلی جناح، بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از محدوده بزرگراه شهید ستاری ترافیک پرحجم گزارش شده است.

شریفی افزود: همچنین در مسیر شرق به غرب بزرگراه صدر از محدوده نوبنیاد، بزرگراه شهید سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل بزرگراه شهید صیادشیرازی، مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید چمران حد حافصل بزرگراه‌های شهید حکیم تا شهید همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان نیز بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد بودیم.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه در بزرگراه شهید نواب صفوی از انتهای بزرگراه شهید چراغی به سمت شمال تا ورودی تونل نیز شاهد بار ترافیک صبحگاهی بودیم، گفت: همچنین در مسیر جنوب به شمال بزرگراه آیت‌الله سعیدی از میدان فتح تا میدان آزادی نیز ترافیک پرحجم بود. در بزرگراه شهید زین‌الدین در مسیر شرق به غرب از محدوده بزرگراه شهید صیادشیرازی، بزرگراه شهید بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی(ع)، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب و بزرگراه امام علی(ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست نیز وضعیتی مشابه گزارش شده است.

وی درباره وضعیت ترافیک صبحگاهی در معابر شهری نیز گفت: در خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و خیابان جانبازان از میدان امام رضا(ع)، خیابان ولیعصر حدفاصل پارک وی تا تجریش، مقاطعی از خیابان ستارخان و بلوار آیت‌الله کاشانی، مقاطعی از خیابان دکتر علی شریعتی، خیابان شهید مطهری و ... نیزترافیک پرحجم صبحگاهی گزارش شده است.

شریفی با بیان اینکه ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی از صبح امروز در معابر مستقر بوده و نسبت به روانسازی و مدیریت ترافیک اقدام کردند، گفت: پیش‌بینی می‌شود که ترافیک عصرگاهی امروز نیز از حوالی ساعت 16 آغاز شود که در این خصوص ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی از آمادگی لازم برای مدیریت ترافیک برخوردارند. لازم است رانندگان نیز همکاری لازم را داشته باشند و از تردد غیرضروری با وسیله نقلیه شخصی در ساعات پیک ترافیک پرهیز کنند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین