کد خبر: ۸۲۳۲۸۱
تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۳

تهدید بازیکن نفت مسجد سلیمان توسط لیدر تیم!

هافبک تیم نفت مسجدسلیمان گفت که یکی از لیدر‌های این تیم با ورود به رختکن، او را تهدید کرده است.
تهدید بازیکن نفت مسجد سلیمان توسط لیدر تیم!
آفتاب‌‌نیوز :

امیرحسین کریمی هافبک تیم نفت مسجدسلیمان پس از شکست این تیم مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی، اظهار داشت: استقلال نیمه اول بهتر از ما بود، ولی در نیمه دوم ما بهتر بازی کردیم و در نهایت این نتیجه رقم خورد. همه کیفیت تیم ما را دیدند. مردم و به ویژه اهالی مسجدسلیمان بدانند اینها همین یک تیم را دارند. مسئولان پول نمی‌دهند فدای سرشان، ما مفتی بازی می‌کنیم، ولی اینکه یک لیدر به رختکن باشگاه بیاید و بازیکن را تهدید کند، واقعاً نمی‌دانم چه بگویم. واقعاً نمی‌دانم این مسئله به چه نهادی مربوط می‌شود. لیدری که می‌گوید من بچه مسجدسلیمان هستم، من هم بچه اصفهانم، این دلیل نمی‌شود که او بازیکنان را تهدید کند.

وی ادامه داد: من از همین جا به مسئولان استانی اعلام می‌کنم اگر جلوی این شخص را نگیرند، من به دیگر در تمرینات نفت حاضر نخواهم شد. در واقع اگر مشکل جانی داشته باشم، دیگر به مسجدسلیمان نمی‌روم و باشگاه خودش ضرر می‌کند.

هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خاطر نشان کرد: این موضوع همین الان در رختکن اتفاق افتاد. نمی‌دانم این بچه‌بازی‌ها چیست. مردم می‌دانند پول نگرفتیم، ولی می‌آیند و دست به سر ما می‌کشند. با این شرایط یک لیدر تهدید می‌کند و نمی‌توانند جلویش را بگیرند.

همچنین میلاد شیخ سلیمانی دیگر بازیکن تیم نفت مسجدسلیمان با اشاره به اینکه بازیکنان این تیم بین 10 تا 25 درصد از مبالغ قراردادشان را دریافت کرده‌اند، گفت: صدای ما را به مسئولان استانی و وزارت نفت برسانید تا کمک کنند. در این شهر به جز فوتبال چیزی نیست و این فوتبال است که شور و اشتیاق ایجاد می‌کند.

مدافع تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در واکنش به تهدید شدن برخی بازیکنان از سوی لیدرهای تیم نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: اینطوری نیست و من چیزی ندیدم. به هر حال بچه‌ها تحت فشار هستند و البته پولی هم نگرفته‌اند.

وی درباره شانس نفت مسجدسلیمان برای ماندن در لیگ برتر گفت: مطمئن باشید تیم ما با تدابیر رضا عنایتی در لیگ برتر می‌ماند. فقط حرف‌مان این است که صدای ما را برسانید تا به این تیم با این همه امکانات نفتی کمک کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین