کد خبر: ۸۲۴۰۰۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۴

با وجود تبلیغات گسترده، خبری از «خبر مهم» رئیسی نبود!

یک روز قبل از برگزاری مراسم 22بهمن سعی شد توجه افکار عمومی بیش از پیش به سخنان سید ابراهیم رئیسی در این مراسم جلب شود.
با وجود تبلیغات گسترده، خبری از «خبر مهم» رئیسی نبود!
آفتاب‌‌نیوز :

رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در این باره در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: امروز در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، رئیس جمهور در امتداد تدابیر حکیمانه و رأفت پدرانه رهبر عالیقدر انقلاب، در سخنرانی خود در میدان آزادی مطالب قابل توجهی را اعلام خواهند کرد.

این خبر البته منحصر به این توئیت نبود و از یک روز قبل درباره اهمیت سخنان رئیسی و اعلام خبری مهم و تصمیمات راهگشای سیاسی و اجتماعی در فضای مجازی تبلیغ می‌شد. این گونه تبلیغات یادآور سخنان خود رئیسی بود که در روز آخر اردیبهشت ماه و بعد از آنچه به «جراحی اقتصادی» موسوم شد، اعلام کرد که «قرار است تصمیمات سختی بگیریم» اما در این ماه‌ها خبری از این تصمیم‌ها نشده است و برای مردم هنوز جای همان جراحی قبلی ترمیم نشده است. از این رو چندان اعلام چنین خبری چندان مورد توجه قرار نگرفت؛ اما واضح است که سایت‌ها و خبرگزاری‌های دولتی یا طرفدار دولت لازم بود از سخنان دیروز رئیسی خبری مهم دربیاورند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۳
9
4
چو سازي نكنيد اگر درست به سخنان ايشان گوش كرده باشيد نكته به نكته آن مهم بود از جمله تلفات كرونا و اينكه ايشان هشت بار ما را در جايگاه مدعي و مدعيان دروغين را در جايگاه متهم قرارداد.
خروس بی محل
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۳
0
13
دوران گفتار درمانی از سال 1384 به پایان رسید.
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین