کد خبر: ۸۲۴۴۳۹
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۳
ساکت الهامی:

پرسپولیس طوری بازی کرد که ما می‌خواستیم

سرمربی هوادار می‌گوید بازی بسیار خوبی مقابل پرسپولیس ارائه دادند و نوع فوتبال پرسپولیسی‌ها طوری بود که آن‌ها (تیم هوادار) می‌خواستند.
پرسپولیس طوری بازی کرد که ما می‌خواستیم
آفتاب‌‌نیوز :

ساکت الهامی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار کرد: ابتدا باید برای این زلزله خانمان‌سوز برای کشور خودمان و کشورهای همسایه تسلیت بگویم. امیدوارم در این سرما به فکر آن‌ها باشیم. باید از داور بازی هم تشکر کنم که بسیار خوب قضاوت و مدیریت کرد. گروه داوری موفق از بازی خارج شدند.

هیچ تیمی مثل ما جلوی پرسپولیس بازی نکرده

او ادامه داد: ما در نیمه اول از پرسپولیس برتر بودیم. شرایط فوتبالی‌مان را دیدید. هیچ تیمی در ۵، ۶ سال گذشته مثل ما در نیمه اول مقابل پرسپولیس بازی نکرد. آن‌ها تیم بسیار بزرگی است و بازی کردن جلوی آن‌ها سخت است. (پرسپولیسی‌ها) در بهترین شرایطشان بودند. بعد از برد صنعت نفت فرم خوبی داشتند و می‌خواستند هر طور شده این بازی را ببرند.

سرمربی هوادار ادامه داد: تیم برتر میدان بودیم. آن‌ها سیستمشان را عوض کردند. خوشحالم تیمی مثل پرسپولیس به خاطر تیم ما سیستمش را عوض کرد. این مهم ترین دستاورد من بود. روز اولی که به اینجا آمدم همه فکر می‌کردند برای بقا می‌جنگیم اما امروز تیم قابل احترام و باشخصیتی هستیم. این برای من باعث خوشحالی است و تشکر ویژه‌ای از بازیکنانم دارم. امیدوارم در ادامه راه بتوانیم موفق باشیم.

بازی می‌توانست مساوی شود

او درباره صحبت‌های خمز در رابطه با عملکرد هوادار در برابر این تیم بیان کرد: خمز از مربیان خوبی است که وارد فوتبال ایران شده است. انصافا از نظر فنی ما مقابل تراکتور شانس بیشتری برای پیروزی داشتیم. امروز لطف خدا شامل حال ما شد. در بازی قبل ما از تراکتور بهتر بودیم اما امروز بازی می‌توانست مساوی شود. پرسپولیس روی دروازه ما فشار آورد اما نوع فوتبالشان طوری بود که ما می‌خواستیم. از بازیکنان و مجموعه باشگاه تشکر می‌کنم و این پیروزی را به خانواده بازیکنان تقدیم می‌کنم. همچنین این برد را باید به پورقاز تقدیم کنم که روزهای سختی را می‌گذراند. پورقاز همیشه برای ما عزیز است.

الهامی درباره صحنه گل هوادار و خطای مشکوکی که پیش از گل هوادار برای پرسپولیس گرفته نشد، گفت: عملکرد داور خیلی خوب بود. من آن صحنه را ندیدم ولی به هر حال بازی سنگینی است و ممکن است در فشار و باتوجه به شرایط عکس‌العملی نشان دهید. فقط روی یک صحنه به کمک داور گفتم باید به داور کمک می‌کردید.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین