کد خبر: ۸۳۰۸۳۲
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰
رئیس بیمارستان میلاد توضیح داد
رئیس بیمارستان میلاد اهواز با تایید مرگ یک دختر ۲۳ ساله اهوازی حین جراحی زیبایی، توضیحاتی در این خصوص ارائه داد.
آفتاب‌‌نیوز :

دکتر عبدالحکیم آباریان اظهار کرد: صبح روز چهارشنبه (۲۴ اسفندماه) "شکیلا. م" دختر ۲۳ ساله اهوازی برای انجام عمل زیبایی انتقال چربی شکم به باسن، به بیمارستان میلاد اهواز مراجعه کرد و از ساعت ۱۵ همان روز وارد اتاق عمل شد و ساعت ۱۹ ضربان قلب وی کاهش یافت و تنفس وی مختل شد.

وی با بیان اینکه این دختر سابقه چهار نوبت سابقه عمل جراحی داشته است، افزود: کادر پزشکی اقدامات لازم را انجام دادند و ساعت ۲۱ پزشک متخصص قلب، اکو را انجام و آمبولی یا گیر کردن چربی روی قلب که مانع خروج خون از قلب می‌شود را تشخیص داد؛ در نتیجه این وضعیت، دختر فوت کرد.

رئیس بیمارستان میلاد اهواز گفت: در پی این اتفاق، به سادگی از این موضوع نگذشته‌ایم و احتمال خطاها را پیش‌بینی کرده‌ایم. پزشکی قانونی و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز نیز در جریان هستند و پرونده به آن‌ها گزارش شده و در حال بررسی همه جانبه موضوع هستیم.

آباریان گفت: کالبدشکافی توسط پزشک قانونی انجام شده است و منتظر نتیجه گزارش پزشکی قانونی هستیم که در روزهای آینده اعلام می‌شود.

وی تصریح کرد: در صورت وجود قصور و خطای انسانی، شفاف‌سازی خواهد شد و اگر خطایی رخ داده باشد، حتما مساله با جدیت پیگیری و برخورد برخورد لازم انجام می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین