کد خبر: ۸۳۰۸۹۲
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۵
به گفته رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، برای شرکت هواپیمایی الزامی است که قیمت را بر اساس تعرفه درج کند.
آفتاب‌‌نیوز :

محمد محمدی‌بخش اظهار کرد: برای شرکت هواپیمایی الزامی است که قیمت را بر اساس تعرفه‌ها درج کند، چون ارزش افزوده و سایر پرداختی‌ها متناسب با آن محاسبه می‌شود و آن یک دریافت قانونی است و باید عدد و رقمش مشخص باشد و متناسب آن هم حقوق دولت باید پرداخت شود، در نتیجه درج قیمت الزامی است.

معاون وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: ما این موضوع را کنترل می‌کنیم و نظارت دقیقی روی این حوزه خواهد بود؛ البته پایش‌های میدانی که انجام شده نشان داده که تعداد زیادی از مردم به جهت افزایش درخواست‌ها و کمبود بلیت از نحوه دریافت بلیت ناراضی بودند که این کمبود‌ها به دلیل عرضه و تقاضا است.

محمدی‌بخش همچنین بیان کرد: طی چند روز اخیر به دلیل افزایش درخواست و نرخ بلیت هواپیما با تخلفاتی مواجه شدیم که بخشی از تخلفات را سازمان هواپیمایی به عنوان نهاد حاکمیتی بررسی کرد. به تخلفات شرکت‌های هواپیمایی به عنوان متولیان اصلی، آژانس‌ها و سایت‌های فروش و تنوعی که در عرضه داشتند رسیدگی شد و با آن‌ها که از تذکر، ابلاغ یا حالت تعلیق فراتر رفته بودند، ضمن اعلام جرم، برخورد شد که این برخورد با متخلفین این حوزه تا حصول نتیجه نهایی ادامه دارد. درحال حاضر مهم‌ترین دغدغه سازمان هواپیمایی تخلفات سایت‌های غیرمجاز فروش بلیت هواپیما است و به این سایت‌ها اعلام جرم کرده‌ایم و انتظار داریم به این تخلفات رسیدگی شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین