کد خبر: ۸۳۱۲۰۶
تاریخ انتشار : ۰۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۴
به واسطه رنکینگ جهانی

نوشاد عالمیان جهانی شد

با اعلام فدراسیون جهانی تنیس روی میز و بر اساس رده بندی جدید منتشر شده از سوی این فدراسیون، نوشاد عالمیان یکی از سهمیه‌های باقی مانده برای مسابقات قهرمانی جهان را از آن خود کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

بر اساس رده بندی منتشر شده از سوی فدراسیون جهانی تنیس روی میز (ITTF)، نوشاد عالمیان به واسطه عملکرد قابل توجه در رقابت‌های گرنداسمش سنگاپور، با ۲۳ پله صعود در رده ۶۴ جهان ایستاد.

این ملی پوش تنیس روی میز کشورمان با این ارتقا و جایگاه جدیدی که به دست آورده است صاحب سهمیه لازم برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان شده است. ITTF طی ایمیلی به فدراسیون تنیس روی میز ایران، این موضوع را به صورت رسمی اعلام کرده است.

نوشاد عالمیان در حالی به واسطه رنکینگ جهانی صاحب سهمیه مسابقات قهرمانی جهان شده است که از حضور در رقابت‌های گزینشی نتوانست به این سهمیه دست یابد.

در این رقابت‌ها که دی ماه سال گذشته به میزبانی قطر برگزار شد، نیما عالمیان، امیرحسین هدایی و امین احمدیان سهمیه لازم برای مسابقات قهرمانی جهان را به دست آوردند.

دور جدید رقابت‌های تنیس روی میز قهرمانی جهان ۲۲ تا ۲۸ می (اول تا ۷ خردادماه ۱۴۰۲) در آفریقای جنوبی و در بخش انفرادی، دوبل و میکس دوبل برگزار می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین