کد خبر: ۸۳۱۷۱۵
تاریخ انتشار : ۰۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۰
جانشین فرمانده انتظامی استان البرز گفت: یک سارق مسلح در حین دستگیری در شهر اشتهارد به وسیله سلاح جنگی اقدام به خودکشی کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ محمد نادربیگی اظهار کرد: ساعتی قبل در پی رصد پلیس مبنی بر تردد یک دستگاه خودروی مزدا سرقتی در محور ماهدشت- اشتهارد، بلافاصله عوامل انتظامی شهرستان اشتهارد برای دستگیری سارقان وارد عمل شدند.

وی افزود: در ادامه مأموران پس از شناسایی خودرو اقدام به تعقیب و مراقبت آن کردند که سارقان بدون توجه به دستور ایست پلیس اقدام به فرار کرده و با انجام اقدامات مخاطره آمیز و شلیک به سمت مأموران نظم و امنیت عمومی را مختل کردند که مأموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح چندین تیر هوایی را شلیک و خود را متوقف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز اضافه کرد: در ادامه متهمان پس از توقف خودرو به صورت پیاده اقدام به فرار کردند که مأموران با انجام اقدامات پلیسی اقدام آن‌ها را خنثی و قصد دستگیری آن‌ها را داشتند که در این حین یکی از سارقان به وسیله سلاح جنگی اقدام به خودکشی کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه متهم دوم راکب خودرو سرقتی دستگیر و در بازرسی بدنی از وی و سارقی که اقدام به خودکشی کرده بود، یک قبضه سلاح جنگی و تعداد قابل توجهی اسکناس تقلبی کشف شد.

سرهنگ نادربیگی در پایان با بیان اینکه تحقیقات در این زمینه آغاز شده و نتایج تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد، خاطرنشان کرد: با هماهنگی مقام قضائی خودرو سرقتی توقیف و متهم دستگیر شده به پلیس آگاهی اشتهارد منتقل شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین