کد خبر: ۸۳۲۱۱۱
تاریخ انتشار : ۱۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۰
علی‌رغم گذشت ۱۰ روز از سال نو؛

اقدام بی‌سابقه در ۱۵ سال گذشته؛ «عیدی» مددجویان بهزیستی هنوز پرداخت نشده!

درحالیکه طبق روال یک دهه اخیر با تامین اعتبار، به مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی مبلغی معادل یک ماه مستمری در قالب عیدی پرداخت می‌شد، اظهارات سخنگوی شبکه ملی تشکل‌های مردم‌نهاد افراد دارای معلولیت حاکی از آن است که هنوز عیدی مددجویان پرداخت نشده است.
اقدام بی‌سابقه در ۱۵ سال گذشته؛ «عیدی» مددجویان بهزیستی هنوز پرداخت نشده!
آفتاب‌‌نیوز :

علی‌همت محمودنژاد ضمن بیان اینکه با وجود گذشت بیش از ۱۰ روز از سال نو هنوز عیدی افراد معلول پرداخت نشده است، از مسئولان و رئیس کمیته نظارت بر اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان خواست تا علت این امر را مشخص کنند.

سخنگوی شبکه ملی تشکل‌های مردم‌نهاد افراد دارای معلولیت جسمی و حرکتی با ابراز نگرانی از شرایط افراد دارای معلولیت به خبرگزاری ایسنا گفته است: هیچ سبد حمایتی در خصوص سال نو و ماه رمضان به معلولان اختصاص نیافته است؛ این موضوع در سال جدید کام معلولان را با عدم پرداخت عیدی یا وجه جبرانی تلخ کرده است.

وی در این راستا از صولت مرتضوی- وزیر رفاه نیز خواست به این امر توجه بیشتری داشته باشد.

سخنگوی شبکه ملی تشکل‌های افراد دارای معلولیت جسمی و حرکتی تصریح کرد: در طول ۱۵ سال گذشته عدم پرداخت عیدی معلولان با وجود گذشت ۱۰ روز از سال نو بی‌سابقه بوده است.

گفتنی است که دولت رئیسی حقوق اسفندماه فرهنگیان را نیز پرداخت نکرده بود و بعد از انتقادهای گسترده نسبت به این موضوع تنها بخشی از مطالبان معلمان را پرداخت است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین