کد خبر: ۸۳۳۵۶۶
تاریخ انتشار : ۱۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۱

پلیس آمریکا مردی را اشتباهی به ضرب گلوله کشت

پلیس ایالت نیومکزیکوی آمریکا در پی دریافت گزارشی مبنی بر خشونت خانگی وارد عملیات شد اما به اشتباه به آپارتمان فرد دیگری یورش برد و وی را که ربطی با حادثه نداشت به ضرب گلوله کشت.
پلیس آمریکا مردی را اشتباهی به ضرب گلوله کشت
آفتاب‌‌نیوز :

 هرچند این حادثه حوالی ساعت ۲۳:۳۰ چهارشنبه به وقت محلی رخ داد اما جزئیات آن روز پنج‌شنبه از سوی پلیس ایالتی فاش شد و همچنین در نهایت مقامات پلیس در روز جمعه این حادثه را تایید و اعلام کردند که هر سه افسر پلیس در حال حاضر از کار تعلیق شده و در انتظار بررسی پرونده هستند.

به گزارش آسوشیتدپرس، ماموران پلیس در شهری که ۴۶ هزار نفر در آن زندگی می‌کنند اخباری مبنی بر خشونت خانگی دریافت کردند و در حین عملیات به جای خانه‌ موردنظر، وارد خانه‌ای دیگر شدند.

پلیس ایالتی در تشریح حادثه گفته است که «رابرت داتسون» ۵۲ ساله و صاحب خانه‌ای که ماموران به اشتباه سراغش رفته بودند، در حالی که تپانچه در دست داشته در را باز کرده و همین امر منجر به عکس‌العمل پلیس شده و در نهایت این مرد به ضرب گلوله ماموران کشته شده است.

رئیس پلیس منطقه «فارمینگتون» در ویدئویی اعتراف کرد که افسران به آدرس اشتباهی رفته‌اند و خطای آنها منجر به مرگ این شهروند شده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین