کد خبر: ۸۳۴۲۱۰
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۰

غرق‌شدگی دانشجوی ۲۲ ساله در یک کانال آب در بهبهان

سرپرست مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی بهبهان از امدادرسانی به یک دانشجوی در پی غرق‌شدگی در یک کانال آب خبر داد.
غرق‌شدگی دانشجوی ۲۲ ساله در یک کانال آب در بهبهان
آفتاب‌‌نیوز :

مهرداد سنا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی اعلام غرق‌شدگی جوانی ۲۲ ساله در ساعت ۱۴:۲۵ امروز (۲۲ فروردین‌ماه) به مرکز فوریت‌های پزشکی، تیم عملیاتی پایگاه اورژانس منصوریه جهت امدادرسانی، به کانال کشاورزی مادر قبل از پارک کریا اعزام شد.

وی ادامه داد: پیش از حضور تیم فوریت‌های پزشکی در محل حادثه، آموزش اقدامات اولیه درمانی توسط واحد ارتباطات به تماس گیرنده داده شد.

سرپرست مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی بهبهان گفت: با حضور تیم عملیاتی مرکز فوریت‌های پزشکی، اقدامات اولیه درمانی و عملیات احیا توسط تیم فوریت‌های پزشکی در محل و مسیر اعزام برای فرد حادثه دیده انجام شد.

وی با اشاره به وضعیت فرد غرق شده افزود: به دلیل مدت زمان زیاد حضور فرد حادثه دیده در زیر آب، وضعیت وی ناپایدار بوده و بیمار برای ادامه درمان به بیمارستان دکتر شهیدزاده بهبهان منتقل و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شده است.

سرپرست مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی بهبهان با اشاره به مشخصات بیمار افزود: بر اساس اطلاعات اولیه، فرد حادثه دیده یک دانشجوی ۲۲ ساله و غیر بومی شهرستان بوده و به دلیل ناآشنایی با وضعیت رودخانه‌ها و کانال‌های آب اطراف شهرستان بهبهان دچار حادثه شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هر ساله با شروع گرما و تابستان شاهد افزایش موارد حادثه در مسیل‌های آب شهرستان بهبهان هستیم از این رو از شهروندان تقاضامندیم به واسطه شروع گرمی هوا تا حد امکان از بستر رودخانه فاصله بگیرند و مراقب فرزندان خود در کنار رودخانه‌ها باشند تا خدای ناکرده شاهد این دست حوادث در آینده نباشیم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین