کد خبر: ۸۳۴۴۷۵
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۷

دعوت معاون اول رئیس جمهور برای حضور در راهپیمایی روز قدس

معاون اول رئیس جمهور در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس از آحاد ملت ایران اسلامی دعوت کرد تا با حضور در این روز تاریخی یک بار دیگر همبستگی خود را با ملت مظلوم فلسطین نشان دهند.
دعوت معاون اول رئیس جمهور برای حضور در راهپیمایی روز قدس
آفتاب‌‌نیوز :

مخبر در این پیام رژیم غاصب صهیونیستی را غده ای سرطانی در میان امت اسلامی خواند که حذف آن از نقشه جهان، وعده ای خدشه ناپذیر است.

معاون اول رئیس جمهور نامگذاری روز جهانی قدس در ماه مبارک رمضان را ابتکاری بی‌نظیر از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب دانست که مسلمانان جهان را بر علیه این رژیم نامشروع متحد می سازد و عاقبت این لانه عنکبوت را ویران می سازد.

وی خاطرنشان کرد: صدای ملت مظلوم فلسطین با همه هجمه های رسانه ای و سانسورهای خبری امروز همچنان در جهان شنیده می شود و این مردم مقاوم سرانجام بنیان ظلم را حتی با دست های خالی بر می کنند؛ چرا که هیچ ارتش و نظامی در برابر فرهنگ ایثار و شهادت قادر به ایستادگی نیست.

معاون اول رئیس جمهور ضمن دعوت از همه اقشار و گروه ها به خصوص جوانان و نوجوانان برای حضور در این نمایش باشکوه علیه استکبار جهانی، اظهار امیدواری کرد وحدت در جهان اسلام حول محور قبله نخست مسلمین هر روز بیشتر از دیروز محقق شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین