کد خبر: ۸۳۴۶۱۰
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۶

ناکامی‌های نساجی به سرمربی اسپانیایی رسید

 نساجی مازندران با سرمربی جدید اسپانیایی خود با تساوی خانگی برابر تیم آلومینیوم اراک روند ناکامی در نتیجه نگرفتن این تیم پس از حمید مطهری تداوم بخشید.
ناکامی‌های نساجی به سرمربی اسپانیایی رسید
آفتاب‌‌نیوز :

نساجی که در این بازی با ترکیبی متفاوت نسبت به بازی گذشته پای به این بازی خانگی گذاشته بود باری را هجومی آغاز کرد و چندین موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه تیم آلومینیوم طرح ریزی کرد.

در این بازی که بیش از ۱۰ تا ۱۱ هزار تماشاگر از نزدیک در ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر این بازی را تماشا می‌کردند، برای کسب نخستین پیروزی تیم نساجی در سال جدید لحظه شماری می‌کردند.

شاگردان سیدمهدی رحمتی در تیم آلومینیوم اراک هم که برای صعود از رده هشتم جدول چشم به ۳ امتیازی بازی با نساجی داشت با مدیریت خط میانی و دفاعی و کنترل موقعیت با تساوی به رختکن رفتند.

در شروع نیمه دوم شاگردان مهدی رحمتی در تیم آلومینیوم اراک با چند تعویض و تقویت خط میانی، اجازه نفوذ به موقعیت حداقلی به شاگردان هرناندز را نداد.

هر چند سرمربی تیم نساجی با تعویض‌های متعدد در خط میانی و حمله سعی در کسب پیروزی در نخستین تجربه حضور در نیمکت سرخپوشان قائمشهری را داشت، ناکام ماند تا تجربه تلخ پیروری نشدن این تیم به ۱۲ بازی برسد.

نساجی با قبول دهمین تساوی و به لطف پنج پیروزی و ۱۱ شکست و ۲۵ امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی این مسابقات باقی ماند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین