کد خبر: ۸۳۴۶۴۴
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۲

سفر هیات عربستانی به مشهد

هیات عربستان سعودی که در سفر به جمهوری اسلامی ایران در هفته گذشته از سفارت و اماکن دیپلماتیک خود بازدید کرده بود در ادامه مهمان مسوولان در مشهد مقدس است.
سفر هیات عربستانی به مشهد
آفتاب‌‌نیوز :

هیات فنی عربستان سعودی در ادامه سفر به جمهوری اسلامی ایران که روز گذشته (۲۵ فروردین) برای بازدید از سرکنسولگری عربستان در مشهد مقدس و بررسی نحوه بازگشایی آن به مشهد سفر نمود، در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد مورد اسقبال محمد بهشتی منفرد رئیس دفتر نمایندگی وزارت امورخارجه در خراسان رضوی قرار گرفت.

بهشتی منفرد ضمن خوش آمد گویی به هیات عربستان سعودی ابراز امیدواری کرد با فعال شدن نمایندگی‌های سیاسی دوکشور؛ روابط این دو کشور مهم و مسلمان در منطقه گسترش یابد و اتباع دو کشور ایران و عربستان بتوانند، چون گذشته به جمهوری اسلامی ایران سفر نمایند.

در این دیدار ناصر بن عوض آل غنوم رئیس هیات سعودی از استقبال گرم مسئولان وزارت خارجه ایران و تسهیل روند سفر هیات عربستان به ایران تقدیر و تشکر کرد.

وی اظهار امیدواری نمود احیای روابط میان دو کشو بزرگ مسلمان در منطقه موجبات خیر و برکت و افزایش همکاری‌ها میان کشور‌های منطقه گردد.

هیات عربستان سعودی در هفته گذشته از سفارت و اماکن دیپلماتیک خود بازدید نمود و متقابلا هیات فنی جمهوری اسلامی ایران برای ایجاد مقدمات بازگشایی سفارت جمهوری اسلامی ایران در ریاض؛ کنسولگری کشورمان در جده و دفتر نمایندگی کشورمان نزد سازمان کنفرانس اسلامی به عربستان سعودی سفر نمود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین