کد خبر: ۸۳۶۰۱۵
تاریخ انتشار : ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۶

آخرین وضعیت جاده‌های کشور

مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد تردد در مسیر جنوب به شمال محور چالوس تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و در مسیر شمال به جنوب این محور نیز ترافیک سنگین است، اما در مسیر شمال به جنوب آزادراه تهران - شمال، تردد روان است.
آخرین وضعیت جاده‌های کشور
آفتاب‌‌نیوز :

طبق اطلاعات مرکز مدیریت راه‌های کشور از آخرین وضعیت محورهای شمالی که امروز ساعت ۱۳ به‌روزرسانی شده، تردد وسایل نقلیه از محور چالوس (مسیر جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و در محور چالوس (مسیر شمال به جنوب) حدفاصل مرزن‌آباد تا میانک ترافیک سنگین است.

همچنین تردد وسایل نقلیه از آزادراه تهران - شمال (مسیر جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و در مسیر شمال به جنوب این آزادراه تردد روان است.

در مسیر جنوب به شمال محور هراز محدوده وانا و در مسیر شمال به جنوب این محور در محدوده‌های تونل شماره یک، محمدآباد، بایجان، شاهاندشت، گزنک و آب اسک - ترافیک سنگین است.

همچنین در آزادراه رشت - قزوین محدوده‌های سراوان، رودبار و حسن‌خانی، در آزادراه پردیس - تهران محدوده‌های کمرد و جاجرود و در محور فیروزکوه (مسیر شمال به جنوب) محدوده‌های شیرگاه، زیرآب، پل سفید و دماوند ترافیک سنگین است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها نیز حاکی از آن است که در آزادراه قزوین - کرج حد فاصل پل حصارک تا امامزاده طاهر و مهرویلا تا پل فردیس ترافیک سنگین است.

محدودیت‌های چالوس و هراز

در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه تا پایان امروز سوم و فردا (چهارم اردیبهشت) از ساعت ۱۲ تا ۲۴ از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

در محور هراز نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا  ۲۴ امروز (یکشنبه) و فردا (دوشنبه) از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین