کد خبر: ۸۳۷۵۸۸
تاریخ انتشار : ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۰

طعنه یک پرسپولیسی به ساکت الهامی

هافبک اسبق پرسپولیس و تیم ملی پاسخ ادعای جنجالی ساکت الهامی را داد.
طعنه یک پرسپولیسی به ساکت الهامی
آفتاب‌‌نیوز :

اسماعیل حلالی هافبک اسبق پرسپولیس و تیم ملی نسبت به حرف‌های سرمربی هوادار برای دیدار مقابل پرسپولیس واکنش جالبی از خود نشان می‌دهد، هرچند پیشکسوت پرسپولیس نسبت به بازی پرسپولیس مقابل گل‌گهر در جام حذفی با وجود برد انتقاداتی را وارد می‌سازد. به بهانه قرعه‌کشی جام حذفی و سایر موارد گفت‌وگویی با حلالی داشتیم.

 بازی پرسپولیس مقابل گل‌گهر را چگونه ارزیابی کردید؟

در نیمه اول پرسپولیس بازی را خیلی خوب شروع کرد و به دو گل هم رسید. معمولاً شاید بعد از برد در دربی بعضی از تیم‌ها به کما بروند یا با غرور بازی کنند در حالی که چنین مسائلی در پرسپولیس دیده نشد، با وجود این نمی‌دانم در نیمه دوم بازی با گل‌گهر چه اتفاقی افتاد که شرایط پرسپولیس دگرگون شد. شاید تمرکز پرسپولیس به هم ریخت تا اینکه پرسپولیس در نیمه دوم بازی را از دست بدهد و این یک حقیقت است که در نیمه دوم کمی هم شانس آوردیم که به هر حال برنده شدیم و جواز حضور در نیمه‌نهایی را کسب کردیم. در واقع این هم یک حقیقت است که اگر مقابل تیم‌های دیگر مانند نیمه دوم مقابل گل‌گهر بازی کنیم شاید جریمه شویم.

 اشکال فنی پرسپولیس را چگونه ارزیابی کردید؟

وقتی دربی را برده‌اید و دو گل هم از حریف پیش می‌افتید یعنی اینکه به لحاظ روانی دیگر استرسی ندارید، اما نمی‌دانم چه اتفاقی برای بازیکنان پرسپولیس افتاد که این تیم در نیمه دوم شرایط بازی خوب را از دست داد.

 فکر نمی‌کنید خستگی و فشار بازی‌ها و دربی موجب افت پرسپولیس در نیمه دوم شد؟

به هر حال نمی‌توانم جواب این سؤالتان را بدهم، چون دور از تیم هستم و در واقع این کادر فنی است که با بازیکنان پرسپولیس زندگی می‌کند و در مورد مسائل فنی و روحی روانی تیم بخوبی از شرایط بازیکنان تیمش آگاهی دارد.

 سرمربی تیم هوادار بعد از قرعه‌کشی در این رابطه حرف زده که پرسپولیس را در جام حذفی می‌برد و پس از آن هم از ساپینتو انتقام باخت سنگین‌اش را خواهد گرفت!

فقط می‌توانم به حرف‌های سرمربی هوادار بخندم، چون واقعاً حرفی برای پاسخ دادن به حرف‌های این مربی ندارم. ان‌شاءالله که ایشان به این آرزو‌های مهمش برسد و آرزو بر جوانان عیب نیست.

 اما به هر حال هوادار در بازی برگشت لیگ تیم پرسپولیس را شکست داده و در فوتبال هم هر احتمالی وجود دارد.

آن روز که پرسپولیس باخت روز بد پرسپولیس بود و با یک اشتباه فردی پرسپولیس بازی را به هوادار باخت، اما اگر هر دو تیم روزشان باشد و با هم بازی کنند پرسپولیس سه یا چهار گل از تیم هوادار پیش خواهد بود. چمن ورزشگاه دستگردی هم شرایط خوبی ندارد و، چون زیر چمنش خاک است یکجور‌هایی توپ روی این زمین می‌پرد با وجود این پرسپولیس باید برنده شود و برنده هم می‌شود و در جام حذفی هم فینالیست می‌شود.

 در رابطه با بازی پرسپولیس مقابل پیکان چه صحبتی دارید؟

همه چیز بستگی به بازیکنان خودمان دارد و اگر بازیکنان پرسپولیس از همه توانایی‌شان استفاده کنند حتماً برنده بازی خواهند بود و نه پیکان و نه هیچ تیم دیگری حریف پرسپولیس نخواهد بود. حالا تکلیف قهرمانی پرسپولیس دست خودش است به همین دلیل بازیکنان پرسپولیس از این شانس طلایی نهایت استفاده را خواهند کرد و با همه قوا در سه دیدار لیگ بازی خواهند کرد تا موفق شوند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین