کد خبر: ۸۳۹۵۷۰
تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۶

ویسی: شاید با شایعه تبانی مس کرمان می‌خواهند ذهن ما را خراب کنند

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت تا روز آخر باید جان بکنیم و فداکاری کنیم و تمام تعهدات به باشگاه و مردم را به نحو احسن انجام دهیم.
ویسی: شاید با شایعه تبانی مس کرمان می‌خواهند ذهن ما را خراب کنند
آفتاب‌‌نیوز :

عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی با ذوب آهن اظهار کرد: با ذوب آهنی بازی داریم که در لیگ برتر یک تیم بسیار قابل احترام است و از کادر فنی خوب و بازیکنان شایسته بهره‌مند است. بارها این تیم در باشگاه‌های آسیا بازی کرده و برای ما قابل احترام است.

او ادامه داد: البته برای ما فرقی ندارد با چه تیمی بازی داریم. سه امتیاز این بازی برای ما حیاتی است و خون می‌گذاریم تا به برد برسیم و حال خوب مردم آبادان را خوب نگه داریم. تمام استان با هم همدل شده‌اند تا تیم در لیگ بماند و همه به ما کمک می‌کنند. خود ما هم باید قدر این کمک‌ها را بدانیم و با یک بازی خوب، سه امتیاز را در خانه نگه داریم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان درباره غایبان تیمش در بازی فردا گفت: آلبوغبیش و یوسفی برای بازی فردا محروم هستند و امروز هم ساکی مصدوم شد.

او درباره شانس بقای تیمش نیز عنوان کرد: این که هشت امتیاز عقب باشی و به امتیاز لازم برسی را فقط آبادان می‌توانست انجام دهد و این اتفاق هیچ جای دنیا نیفتاده است و این برای بازیکنان ما قابل احترام است. البته کار ما سخت‌تر شده است. یک امتیاز می‌تواند نفت را در لیگ نگه دارد و شاید با کسب شش امتیاز هم حذف شود. پس تا روز آخر باید جان بکنیم و فداکاری کنیم و تمام تعهدات به آرم باشگاه و مردم را به نحو احسن انجام دهیم.

ویسی در واکنش به سوالی درباره تبانی تیم مس کرمان گفت: اصلا توجهی به حواشی نداریم و با تمام وجود کار می کنیم. تمام مردم ایران دیدند که تیم ما لیاقت بهترین‌ها را دارد. شاید می‌خواهند ذهن ما را خراب کنند. اصلا ذهن ما منحرف نمی‌شود. اگر هم تباشی شده باشد گروهی در فدراسیون و سازمان لیگ وجود دارد و بررسی می‌کنند و اصلا به ما ربطی ندارد. ما از مسیر منحرف شده بودیم ولی راه خودمان را پیدا کرده‌ایم. به هر حال اگر اتفاقی هم که شما می‌گویید افتاده است، امیدوارم بررسی شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین