کد خبر: ۸۴۰۶۰۰
تاریخ انتشار : ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۹

هالوی: ارتش آماده جنگ در چند جبهه است

رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ارتش آماده جنگ در چند جبهه در یک زمان واحد است.
آفتاب‌‌نیوز :

هرتزی هالوی، رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی در نشست فرماندهی جبهه شمالی ارتش درباره حزب الله لبنان و آمادگی برای درگیری احتمالی در آینده گفت: در مقایسه با روش‌هایی که ارتش طی جنگ اخیر علیه غزه در پیش گرفت اجرای تمام این روش‌ها در جنگ با حزب‌الله لبنان هرگز ممکن نیست.

وی افسران ارشد ارتش را در جریان تهدیدات جدی درباره امکان وقوع جنگ در جبهه غزه، کرانه باختری و جبهه شمالی در یک زمان واحد گذاشت.

به گزارش خبرگزاری فلسطینی معا، هالوی گفت: در طرح چند ساله ارتش اسرائیل افزایش آمادگی و آموزش نظامی برای جنگ در چندین جبهه در زمان واحد بسیار مهم است. تهدید از جنوب لبنان مثل تهدید از مناطق مرزی نیست.

سایت واللا به نقل از منابعی در فرماندهی جبهه شمالی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این نشست با هدف بررسی عمیق‌تر نیروهای ویژه حزب الله از جمله یگان نخبه‌های این حزب و بررسی آمادگی حزب الله برای جنگ بزرگ با رژیم صهیونیستی برگزار شد.

فرماندهی جبهه شمالی در ارتش رژیم صهیونیستی همچنین فعالیت‌های حزب الله در وضعیت فوق العاده و تقویت نیروهایش در طول مرزها در جنوب لبنان و ایجاد پایگاه‌های نظامی در روستاها و انتقال مهمات به مناطق مرزی را بررسی کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین درباره ضرورت استفاده از اعضای ذخیره و حفظ آمادگی عملیاتی کامل نیروها و آمادگی برای رزمایش زمینی در عمق اراضی دشمن با حملات موشکی همزمان با شلیک موشک‌ها صحبت کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین