کد خبر: ۸۴۰۶۰۹
تاریخ انتشار : ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۸

محموله بزرگ شیشه در ارومیه توقیف شد

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از کشف ۱۱۷ کیلوگرم شیشه در ارومیه، خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

سردار رحیم جهانبخش در تشریح جزئیات این خبر گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، در پی دریافت یک خبر موثق مبنی بر انتقال محموله مواد روانگردان صنعتی از مرزهای شرقی به داخل کشور ضمن تکمیل اقدامات اطلاعاتی، همه مسیرهای احتمالی ورود این محموله را شناسایی کردند.

وی افزود: پس از ورود ۲ دستگاه خودرو به داخل استان، به صورت نامحسوس تحت تعقیب قرار می گیرند و در این راستا چند تیم از ماموران زبده ضمن شناسایی محورهای تردد این خودروها؛ در پایش چند ساعته در نهایت طی ۲ عملیات ضربتی و همزمان در ورودی شهر ارومیه و همچنین شهرستان سردشت موفق شدند خودروهای مورد نظر را متوقف کنند.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: مأموران در اقدام هوشمندانه در بازرسی از خودروهای توقیف شده ۱۱۷ کیلو گرم مواد مخدر از نوع شیشه که به صورت حرفه ای جاساز شده بود را کشف و ضبط کردند.

وی تصریح کرد: در این راستا ۴سوداگر مرگ دستگیر و یک دستگاه پژوپارس و یک دستگاه تریلی نیز توقیف که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار جهانبخش در پایان بر مبارزه جدی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر تأکید کرد و گفت: شهروندان در صورت مشاهده افراد و یا خودروهای مشکوک بلافاصله مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین