کد خبر: ۸۴۲۱۷۱
تاریخ انتشار : ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۳

بادامچیان: رانت و مفاسد در موتلفه وجود ندارد

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: موتلفه تا به امرو c به خوشنامی عمل کرده و رانت و مفاسد در موتلفه وجود ندارد.
بادامچیان: رانت و مفاسد در موتلفه وجود ندارد
آفتاب‌‌نیوز :

اسدالله بادامچیان در مراسم شصتمین سالگرد تاسیس حزب موتلفه، اظهار کرد: خداوند به ما عنایت کرد و در ۶۰ سال پیش در دیدار امام با یاران، ایشان به ما گفتند شما برای خدا کار می کنید با هم موتلف شوید و یاران در همان بیت امام اولین جلسه تاسیس حزب را راه انداختند و به برکت این نگاه امام، قرار بر این شد اسم این تشکیلات را موتلفه اسلامی بگذاریم.

وی ادامه داد: موتلفه دوران زندان و شکنجه و پیروزی را در این ۶۰ سال طی کرد. در این ۶۰ سال از حضور در زندان‌ها و تحمل شکنجه و در جهاد مسلحانه‌ای که به دستور امام شکل گرفت و در راهپیمایی‌ها، از اولین راهپیمایی در سال ۴۱ علیه رژیم شاه و راهپیمایی میلیونی سال ۵۶ و ۵۷ موتلفه نقش اساسی بر عهده داشته است.

بادامچیان در ادامه گفت: در مقابل فتنه‌ها از جمله فتنه ۱۴۰۱ ما دو شهید تقدیم کرده‌ایم و  در همه انتخابات حضور پر شور داشته و هیچ گاه به دنبال کسب پست و قدرت نبوده ایم.

بادامچیان با یاد کردن از عسگر اولادی گفت: این مرد بزرگ عضو موتلفه، با تحمل همه رنج‌ها و خطوط افراطی و تنگ نظری‌ها مرحوم عسگر اولادی در وصیت نامه اش می گوید من هیچ چیزی ندارم، آن وقت علیه این شخصیت که همه وجودش در اختیار انقلاب بود، آن قدر حاشیه سازی کردند و حالا مرحوم عسگر اولادی به عنوان یک اسوه پاک‌ دست فعالیت اقتصادی و تولید شناخته می شود.

دبیرکل موتلفه با اشاره به فعالیت های موتلفه گفت: در تاسیس صندوق های یاری رسان به مظلومان، موتلفه نهادهای تعاونی اسلامی را شکل داد و تامین هزینه های انقلاب و کمک به خانواده های شهدا و جانبازان را بر عهده گرفت.

وی افزود: مهم تر از همه این فعالیت‌ها، ایجاد یک حزب خدا محور بود که تا به امروز که به خوشنامی عمل کرده و می بینیم که در رانت و مفاسد این چیزها اسمی از موتلفه وجود ندارد و این یک اسوه برای احزاب جهانی است.

وی افزود: همه این برکات را از دعای امام داریم و امام به ما گفتند شما برای خدا کار می کنید و فرمودند در نجف که بودم برای شما دعا می کردم و من الان هم در نماز شب هم برای شما دعا می کردم و این دعای نائب امام زمان است که باعث فعالیت و عاقبت بخیری یاران انقلاب و این حزب شده است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: اکنون در ۳۱ استان دفتر داریم و در بسیاری از شهرستان هسته مرکزی حزب وجود دارد، در بحث روابط بین الملل با همراهی وزارت خارجه فعالیت زیادی انجام می دهیم.

وی افزود: با جبهه مقاومت و کشورهای اسلامی از قبل ارتباط و همکاری داشته ایم و  با دولت و مجلس در همه دوران همکاری داشته ایم و هر کمکی می توانستیم انجام داده ایم.

بادامچیان در پایان با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس در سال جاری گفت: در انتخابات همه باید تلاش کنیم آرمان و افکار امام و رهنمودهای رهبر انقلاب به وقوع بپیوندد و یک انتخابات پرشور را شاهد باشیم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین