کد خبر: ۸۴۲۱۸۵
تاریخ انتشار : ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۶

گل‌محمدی: امیدوارم شرایط اقتصادی مردم بهتر شود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم ما مردمی است و طرفداران زیادی دارد. دوست داریم همه مردم در رفاه و آرامش باشند و این خواسته همه مربیان و ورزشکاران است. امیدوارم شرایط اقتصادی مردم بهتر شود و بیشتر بتوانیم به هم کمک کنند.
گل‌محمدی: امیدوارم شرایط اقتصادی مردم بهتر شود
آفتاب‌‌نیوز :

یحیی گل‌محمدی پس از  پیروزی تیم پرسپولیس برابر هوادار و صعود به فینال جام حذفی در نشست خبری بیان کرد: بازی خوبی بود و با توجه به نتیجه‌ای کسب شد خوب شروع کردیم و بازی را تا نیمه اول خیلی خوب کنترل کردیم. در نیمه دوم حریف انرژی بیشتری گذاشت و برای جبران آمد و تیم ما ناخودآگاه عقب‌نشینی کرد و گل خوردیم.

او ادامه داد: البته روی حرکت پنالتی بحث دارم. ما توانستیم از ضدحمله‌ها خوب استفاده کنیم و به گل سوم برسیم. بازی راحتی نبود و برای ما بازی سختی است. بالاخره آخر فصل است و بازیکنان ما تحت فشار شدید بدنی و ذهنی‌اند. با توجه به مشکلات خاص خودشان و تیم فکر می‌کنم نتایج خوبی گرفتند.

او ادامه داد: نتیجه بازی امروز هم خوب بود و توانستیم به فینال جام حذفی راه پیدا کنیم. قطعا تا فینال شش روز وقت داریم و باید ریکاوری ذهنی و بدنی خوبی داشته باشیم و خودمان را برای فینال آماده کنیم. امیدوارم رونی را که امسال داشتیم، تا آخر ادامه دهیم. فینال جام حذفی یک دربی است و امیدوارم تیممان برای این بازی سرحال باشد.

بازیکنان ما کارهای بزرگی کردند

گل‌محمدی در مورد بازی فینال جام حذفی گفت: دوم‌شدن در این جام هیچ لطفی ندارد. برای رسیدن به فینال زحمات زیادی کشیدیم و با تیم‌های خیلی خوبی هم بازی کردیم. خیلی سخت به فینال رسیدم و قرعه‌های ما سخت بود. امسال داریم با بازیکنانی کار می‌کنیم که واقعا کارهای بزرگی را انجام دادند. در سخت‌ترین شرایط توانستند تیم را به مراحل بالاتر و جام برسانند. این بازیکنان لایق تقدیر و بهترین‌ها هستند و امیدوارم مسئولان هم توجه بیشتری به این تیم داشته باشند. در هر صورت مشکلاتی وجود دارد که معمولا در نشست‌های خبری راجع به آنها صحبت نمی‌کنیم اما دلیل بر این نیست که مشکل نداشته باشیم.

گل‌محمدی درباره اینکه روی صحنه پنالتی معترض بود، گفت: صحنه‌هایی که امروز دیدم، هیچکدام پنالتی نبود و حالا باید کارشناسان با دقت بیشتری به دو صحنه نگاه کنند اما چیزی که من دیدم پنالتی نبود.

استقلالی‌ها بی‌احترامی کردند

او درباره اینکه استقلالی‌ها خواستار استفاده از داور خارجی در فینال جام حذفی شدند، تصریح کرد: این بی‌احترامی بزرگ به داوران ما شد. همه می‌دانیم که داوران چقدر سختی و مشکلات دارند هم از لحاظ سخت‌افزاری و هم مالی. این صحبت فقط یک دلیل دارد که تیم داوری را برای داربی زیر فشار روانی و روحی ببرند و هیچ دلیل دیگری ندارد. خودشان هم می‌دانند داور خارجی نمی‌آید. این کارشان خیلی غیرحرفه‌ای بود. به موقع سر این داستان‌ها صحبت خواهم کرد.

بین من و مربی خارجی تبعیض قائل شدند

گل‌محمدی با اشاره به محرومیت سال گذشته خود تاکید کرد: سال گذشته اتفاقاتی افتاد که من را شش جلسه محروم کردند اما اتفاقاتی که امسال رخ داد و یک مربی هر چیزی دلش خواست گفت و هر بی‌احترامی خواست انجام داد اما همه رویشان را آنطرف کردند. دلیل این مسئله چیست؟ این تبعیض است. اگر من این کار را انجام داده بودم مطمئنم تا سال بعد تیم نداشتم و محروم بودم. نمی‌توانستم دیگر مربی‌گری کنم. افراد نگاهشان را آنطرف می‌کنند که بگویند این بی‌احترامی‌ها را ندیده‌اند و این درست نیست. این وضعیت خوب نیست و افرادی که متولی این امر هستند که به این موضوع توجه کنند، خودشان می‌دانند چه کسانی هستند و امیدوارم این تبعیض‌ها وجود نداشته باشد. نمی‌دانم به خاطر خارجی‌بودن آن آقاست یا مسائل دیگر که قدرت برخورد را از آنها گرفته است.

نتایج گذشته روی آینده تاثیر ندارد

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که معدود باخت‌های پرسپولیس مقابل استقلال در جام حذفی در زمان شما بوده است و چه برنامه‌ای دارید که این طلسم شکسته شود، گفت: داربی در هر شرایطی سخت است و حساسیت‌های خاص خودش را دارد و نتایج گذشته تیم‌ها تاثیری روی نتیجه آینده تیم‌ها ندارد. کاری باید بکنیم این است که ریکاوری خوب و مشکلات تیم را حل کنیم. این دو کار را هم مسئولان و هم ما باید انجام دهیم.

نمی‌خواهم در مورد اتفاقات کنار زمین حرف بزنم

او در مورد اینکه کنار زمین شرایط عجیب و غریبی بود، گفت: همه مربیان کنار زمین تحت فشار هستند و اینکه الان راجع به اتفاقات کنار زمین صحبت کنم، فکر نمی‌کنم درست باشد و تیم هوادار کادر فنی قابل احترامی دارد و برایشان آرزوی موفقیت دارم.

پای بازیکنان را باید طلا گرفت

گل‌محمدی درباره اینکه کارشناسان معتقدند رمز موفقیت پرسپولیس نپرداختن به حواشی است، تاکید کرد: هر تیمی که نتیجه می‌گیرد همه عواملی که کنارش هستد، کارشان را درست انجام داده‌اند  و در تیم ما هم این اتفاق افتاد. خیلی‌ها کنار تیم بودند؛ از تیم رسانه‌ای گرفته تا بازیکنان و مدیریت. خصوصا هواداران که خوب حمایت کردند. بیشترین تلاش را بازیکنان کردند. با توجه به مشکلاتی که داشتد این را می‌گویم و پای بازیکنان را باید طلا گرفت و تمام آنها برای تیم مایه می‌گذارند. این بازیکنان واقعا تاثیرگذارند و ذهنیت خوبی برای گرفتن جام داشتند. ایثار و از خودگذشتگی آنها باعث شد تیم به موفقیت برسد. از تک‌تک بازیکنان تشکر می‌کنم و امیدوارم همین روند را تا آخر ادامه دهیم و کارمان را تمام کنیم.

نگران داوری فینال نیستیم

او در پاسخ به این پرسش که نگران نیست در فینال جام حذفی جو و داوری به نفع استقلال باشد، گفت: نگران این مسئله نیستم. بازی ۱۱ بر ۱۱ انجام می شود و امیدوارم هر تیمی که حقش است و تمرکز دارد، برنده شود.

گل‌محمدی در مورد ناراحتی سازمان لیگ از صحبت‌های عالیشاه در مورد جشن پرسپولیس گفت: امکاناتی که در آن شهر بود کم بود. از همه برگزارکنندگان جشن و بازی‌های لیگ تشکر می‌کنم. کارشان هم سخت بود، تدارکات دو جشن در دو شهر مختلف انرژی زیادی از آنها می‌برد و تشکر می‌کنم.

امیدوارم شرایط اقتصادی مردم بهتر شود

سرمربی پرسپولیس در مورد کارهای خیرخواهانه‌ای که انجام می‌دهد و اینکه پسر هادی نوروزی را به جشن قهرمانی آورد، گفت: از نظر شما تشکر می‌کنم. لایق تعریف و تمجید نیستم. تیم ما مردمی است و طرفداران زیادی دارد. دوست داریم همه مردم در رفاه و آرامش باشند و این خواسته همه مربیان و ورزشکاران است. امیدوارم شرایط اقتصادی مردم بهتر شود و بیشتر بتوانیم به هم کمک کنند.

او افزود: هادی عضوی از این تیم بود و هنوز احساس می‌کنیم کنار تیم است. رفتنش داغ بزرگی به دل ما و هواداران گذاشت. او یک یادگار به نام هانی دارد و هر بار او را می‌بینم یاد هادی می‌افتم. عشق  و علاق خاصی به خانواده آقای نوروزی داریم. این کار فقط برای این بود که خانواده‌اش احساس تنهایی نکنند و کار خاص دیگری انجام ندادم. برای همه مردم ایران آرزوی سلامتی دارم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین