کد خبر: ۸۴۲۶۸۲
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۸

فرمول موفقیت گل محمدی در سال جدید پیدا شد

پرسپولیس در بازی‌های اخیر خود کمترین تغییر را در ترکیب خود داشته است.
فرمول موفقیت گل محمدی در سال جدید پیدا شد
آفتاب‌‌نیوز :

پرسپولیس که بعد از باخت مقابل سپاهان در اسفند سال قبل همه چیز را از دست رفته می‌دید، ناگهان به لیگ برگشت و در نهایت هم مفق شد جام قهرمانی را بالای سر ببرد. یحیی در شروع سال جدید چند تغییر اساسی در تیمش ایجاد کرد و با کنار گذاشتن نفراتی مثل کمال کامیابی نیا، امید عالیشاه و لئاندرو پریرا و اضافه کردن بازیکنانی، چون آل کثیر، سروش رفیعی و سعید صادقی ترکیبی متحول شده را روانه بازی‌ها کرد و نتیجه خوبی هم از این تغییرات گرفت.

کسب ۷ برد متوالی در لیگ و بدست آوردن دو پیروزی در جام حذفی باعث قهرمانی پرسپولیس در لیگ و رسیدن این تیم به جام حذفی شد. یحیی در این ۹ بازی کمترین تغییرات را در تیمش ایجاد کرد و سعی کرد به ترکیب تیم برنده دست نزند. فقط در صورتیکه بازیکنی محروم یا مصدوم می‌شد، سرمربی پرسپولیس دست به تغییری اجباری در ترکیب تیمش می‌زد. ثبات بین بازیکنان پرسپولیس سبب شد تا نمایش‌های بسیار خوبی از تیم یحیی در بازی‌های اخیر ببینیم و هواداران پرسپولیس هم به شدت از عملکرد تیم محبوبشان راضی هستند.

حالا یحیی و تیمش فقط یک گام تا فتح دومین جام فصل فاصله دارند و آنطور که مشخص است، پرسپولیس با همان ترکیب آشنای بازی‌های گذشته خود پا به میدان خواهد گذاشت. پرسپولیس درحالی در آستانه کسب دهمین برد متوالی خود در این فصل قرار دارد که اگر این اتفاق رخ دهد و قرمز‌ها از پس رقیب سنتی در فینال بربیایند، دو جام دیگر هم به ویترین افتخارات این تیم اضافه خواهد شد.

پرسپولیس اگر بتواند قهرمان جام حذفی شود، خود به خود سوپرجام هم به این تیم می‌رسد و یحیی و تیمش می‌توانند یک ۳ گانه تاریخی را کسب کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین