کد خبر: ۸۴۳۱۸۴
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۷

تصاویر| کلکسیون بی‌نظیر جواهرات جورجینا/ زیورآلات نامزد رونالدو چقدر ارزش دارد؟

مجموعه جواهرات ارزشمند جورجینا رودریگز، باید جایی مناسب برای نگهداری داشته باشند. کریستیانو رونالدو یک جعبه جواهرات شگفت انگیز از لویی ویتون به ارزش ۱۳۳،۳۳۶ دلار برای جورجینا خرید تا جواهرات او، جعبه‌ای متناسب با ارزششان داشته باشند. جورجینا هدیه خود را در اینستاگرام به نمایش گذاشت.
تصاویر| کلکسیون بی‌نظیر جواهرات جورجینا/ زیورآلات نامزد رونالدو چقدر ارزش دارد؟
آفتاب‌‌نیوز :

جورجینا رودریگس ۲۹ ساله که بیشتر به عنوان شریک زندگی کریستیانو رونالدو شناخته می‌شود، مجموعه جواهراتی کم نظیر را در کلکسیون خود دارد.

جورجینا رودریگس، مدل مشهور آرژانتینی مجموعه جواهراتی دارد که در نوع خود بی‌نظیر است. روز پنجشنبه، جورجینا که پیش از آشنایی با کریستیانو، یک فروشنده ساده فروشگاه گوچی بود در جشنواره فیلم کن حضور یافت و در آنجا گردنبند شوپارد باورنکردنی ۱.۲ میلیون دلاری اش را به نمایش گذاشت.

اگرچه این گردنبند شوپارد فقط برای این رویداد به او قرض داده شده است، اما مجموعه گران قیمت جواهرات او شامل یک حلقه نامزدی کارتیه ۷۴۰,۷۶۰ دلاری است که اسطوره فوتبال پرتغال به او هدیه داده و همچنین یک سرویس الماس شگفت انگیز که در برنامه نتفلیکس من جورجینا هستم (I Am Georgina) استفاده کرد که ارزش آن، حدود ۴.۹ میلیون دلار تخمین زده شده است.

مستند نتفلیکس و نمایش جواهرات

مجموعه مستند نتفلیکس درباره او، نگاهی اجمالی به زندگی شخصی‌اش و جزئیات لاکچری زندگی او داشته است. در تبلیغ مستند من جورجینا هستم، او یک سرویس الماس شگفت انگیز ۳.۳ میلیون دلاری با یک گردنبند خیره کننده، گوشواره و حلقه را به نمایش می‌گذارد.

در صحنه دیگری که جورجینا در حال عکاسی است، دستبندی به دست دارد که زک استون، متخصص جواهرات، ارزش آن را حدود ۱.۲ میلیون دلار می داند و در ادامه یک انگشتر یاقوت کبود بزرگ که گفته می‌شود ۹۲۵,۹۵۰ دلار ارزش دارد در انگشت جورجینا دیده می‌شود.

در سال ۲۰۲۱، رونالدو یک حلقه نامزدی به جورجینا هدیه داد که گفته میشود قیمت آن ۷۴۰,۷۶۰ دلار است.

او به عنوان یک فرد معمولی در جشنواره کن، خوب می داند در میان چهره های معروف، چگونه نظرها را به خود جلب کند. جورجینا سال گذشته با گوشواره‌های حلقه‌ای به ارزش ۳۰,۰۰۰ دلار دیده شد. او در کنار گوشواره‌ها، یک حلقه الماس بر انگشت سبابه‌اش داشت که استون می‌گوید می تواند تا ۲۴۰,۰۰۰ دلار ارزش داشته باشد.

چند ماه بعد، جورجینا در جشنواره فیلم ونیز، از سرویسی پهن و چشمگیری ساخته شده توسط پاسکال برونی (Pasquale Bruni) به ارزش ۹۸,۷۶۸ دلار، استفاده کرد.

در حالی که در سال ۲۰۲۱، دوباره در جشنواره فیلم ونیز، گردنبند و گوشواره الماس ۹۶,۰۰۰ دلاری جیاردینی سگرتی (Giardini Segreti) را استفاده کرده بود.

مشخص نیست که همه این جواهرات متعلق به جورجینا هستند، یا برخی از آنها به صورت قرضی و موقت توسط او در مراسم ها استفاده می شود.

در جام جهانی قطر، جورجینا با یک ست ۴۰ میلی‌متری رولکس GMT-Master II از طلای سفید با الماس‌های کارخانه‌ای با تراش باگت دیده شد که تصور می‌شود ارزش حدودی آن ۴۹۰,۰۰۰ دلار باشد.

او همچنین حلقه نامزدی ۷۴۰,۷۶۰ دلاری را هنگام تشویق رونالدو به همراه یک حلقه الماس دیگر به ارزش ۳۷۰,۰۰۰ دلار را به دست داشت.

در جشن قرارداد تاریخی کریستیانو رونالدو با النصر عربستان، جورجینا باز هم سراغ برند لوکس ایتالیایی پاسکال برونی رفت و یک جفت گوشواره به ارزش ۵۰,۰۰۰ دلار و حلقه‌هایی که گمان می‌رود هر کدام ۲۴.۰۰۰ دلار قیمت دارند را استفاده کرد.

نگهداری جواهرات

مجموعه جواهرات ارزشمند جورجینا رودریگز، باید جایی مناسب برای نگهداری داشته باشند. کریستیانو رونالدو یک جعبه جواهرات شگفت انگیز از لویی ویتون به ارزش ۱۳۳,۳۳۶ دلار برای جورجینا خرید تا جواهرات او، جعبه ای متناسب با ارزششان داشته باشند. جورجینا هدیه خود را در اینستاگرام به نمایش گذاشت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین