کد خبر: ۸۴۳۲۲۵
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۴

پلیس فتا: شبکه فساد و ترویج بی‌بندوباری در فضای مجازی منهدم شد

رئیس پلیس فتا آذربایجان‌شرقی از شناسایی و انهدام شبکه فساد و ترویج بی‌بندوباری در فضای مجازی خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

محسن محمودی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در راستای مقابله با ناهنجار‌های اجتماعی و مقابله با افراد متخلف در فضای مجازی، کانالی در یکی از شبکه‌های اجتماعی که اقدام به انجام تبلیغات غیرمجاز، غیراخلاقی و مخالف با عفت عمومی و هنجار‌های اجتماعی فعالیت می‌کرد مورد رصد کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.  با توجه به مستندات موجود در فضای مجازی و پس از بررسی‌ها و تحقیقات صورت گرفته، گرداننده و عوامل این کانال که بیش از چند هزار دنبال‌کننده و عضو داشت با اقدام به موقع پلیس مورد شناسایی قرار گرفت.

این مقام انتظامی در ادامه از دستگیری متهمان این پرونده خبر داد و متذکر شد: پس از تلاش چند روزه کارشناسان پلیس فتا استان و با هماهنگی مقام قضائی ۶ نفر از سرشبکه و عوامل این پرونده در چند مرحله و با عملیات‌های متعدد دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند.

محمودی تصریح کرد: متهمان پرونده پس از حضور در پلیس فتا و در مواجهه با مستندات موجود و ادله کافی به اعمال خود اقرار و ابراز پشیمانی نمودند که در ادامه متهمان به همراه پرونده قضائی جهت رسیدگی و پاسخگویی به قانون به دادسرا منتقل گردیدند.

این مقام انتظامی به متخلفان فضای مجازی هشدار داد و یادآور شد: افرادی که بخواهند با ترفند‌های مختلف و با انتشار محتوا‌های نامتعارف باعث رواج بی‌بند و باری وفساد در فضای مجازی و جامعه شوند پلیس فتا با همکاری دستگاه قضائی با آن‌ها برخوردی قاطع و قانونی خواهد داشت.

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌شرقی به شهروندان توصیه کرد: کاربران فضای مجازی حتماً توجه داشته باشند که از بارگذاری محتوایی که مغایر با عرف جامعه می‌باشد در شبکه‌های اجتماعی خودداری کرده و مراقب اطلاعات و تصاویر خصوصی خود باشند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین