کد خبر: ۸۴۳۳۵۲
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۳

تصاویر| پرسپولیسی‌ها گلر استقلال را با سنگ زدند!

تماشاگران پرسپولیس با پرتاب سنگ‌های متعدد به سمت سیدحسین حسینی، او را مصدوم کردند.
آفتاب‌‌نیوز :

جنجال‌های دربی پیش از شروع مسابقه به اوج رسیده است. همه چیز به خوشحالی علیرضا بیرانوند در پایان شهرآورد قبلی است که پس از پیروزی پرسپولیس، او ۲ مرتبه با یک شادی جنجالی و به نشانه بریدن سر حریف، دستش را به زیر گردن کشید.

این خوشحالی سنگربان ملی پوش پرسپولیس به مذاق استقلالی‌ها خوش نیامد و آن‌ها در مصاحبه‌هایی به این موضوع اشاره کردند. روز گذشته نیز ساپینتو در نشست خبری پیش از بازی اعلام کرد از این کار بیرانوند ناراحت است و آن را فراموش نمی‌کند و امیدوار است که هواداران استقلال نیز در بازی امروز آن را فراموش نکنند.

این صحبت‌ها باعث شد تا بازیکنان و سرمربی پرسپولیس صبح امروز با انتشار یک استوری، به حمایت از بیرانوند بپردازند. با این حال، این بازیکن در مراسم گرم کردن پیش از بازی، برخلاف تمامی دربی‌های قبلی، دست به کار عجیبی زد و تصمیم گرفت در سمت جایگاه هواداران استقلال مشغول گرم کردن شود.

این حرکت بیرانوند باعث شد تا جو استادیوم متشنج شود. او نسبت به شعار‌هایی که علیهش داده می‌شد، دستش را پشت گوشش گذاشت که در ادامه سنگ پرانی استقلالی‌ها را به دنبال داشت. با حضور بیرو در سمت جایگاه آبی ها،  سیدحسین حسینی نیز مجبور شود در سمت جایگاه هواداران پرسپولیس گرم کند. طبیعتا هواداران سرخ پوش نیز در تلافی شعار‌های تماشاگران رقیب، از خجالت کاپیتان استقلال در آمدند.

هواداران پرسپولیس ابتدا شعار‌هایی علیه حسینی دادند و او نیز دقیقا حرکت بیرانوند را تکرار کرد و دستش را پشت گوشش گذاشت و با لبخند، مشغول گرم کردن شد. در شرایطی که کاپیتان استقلال با بهزاد غلامپور مشغول تمرین بود، ناگهان پرتاب پاره سنگ بزرگی به سمت حسینی، با پای او برخورد کرد.

سیدحسین نیز بلافاصله پای خود را گرفت و کمی از مقابل دروازه دور شد. بهزاد غلامپور با برداشتن این سنگ پرتاب شده از سوی هواداران پرسپولیس، آن را به ناظر مسابقه نشان داد. در ادامه نیز کاپیتان آبی‌ها به ادامه گرم کردن مشغول شد تا خود را برای آغاز مسابقه آماده کند.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین