کد خبر: ۸۴۳۵۸۳
تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۶

رئیس قوه قضائیه: صف اغتشاشگران از نوجوان و جوانان جدا می‌شود/ اگر آن‌ها دوباره به دام شیطان بیفتند، برایشان سخت خواهد بود

رییس قوه قضاییه گفت: در نیمه دوم سال گذشته دشمن می‌خواست با استفاده از برخی ضعف‌ها بزرگ نمایی کند و آرامش کشور را بر هم بزند، اما مردم و مسؤولان هوشیار بودند و با اکثر کسانی که عامل اغتشاشات بودند برخورد شد.
رئیس قوه قضائیه: صف اغتشاشگران از نوجوان و جوانان جدا می‌شود/ اگر آن‌ها دوباره به دام شیطان بیفتند، برایشان سخت خواهد بود
آفتاب‌‌نیوز :

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای شامگاه پنجشنبه ۱۱ خرداد در جمع مردم ورامین با بیان اینکه امروز در گام دوم انقلاب، ما مسؤولان و کارکنان نظام وظیفه سنگینی را بر دوش داریم و باید دِین مان را به شهدا ادا کنیم، تصریح کرد: امروز دشمن نه تنها با جنگ نرم و سخت و دیگر جنگ‌ها بلکه با جنگ ترکیبی به میدان آمده است و هدف شان لکه دار کردن دین است. به کمک شما مردم و خدای متعال توطئه‌های دشمن را یکی پس از دیگری خنثی خواهیم کرد. امروز ممکن است فرصتی برای برخی افراد فراهم شده تا به فکر بیایند، اما صف این‌ها از صف نوجوان و جوانان جدا می‌شود.

رئیس قوه قضائیه بیان کرد: در نیمه دوم سال گذشته دشمن می‌خواست با استفاده از برخی ضعف‌ها بزرگنمایی کند و آرامش کشور را بر هم بزند، اما مردم و مسؤولان هوشیار بودند و با اکثر کسانی که عامل اغتشاشات بودند برخورد شد. در اغتشاشات نیمه دوم‌سال گذشته دشمن می‌خواست با بهره‌گیری از برخی ضعف‌ها در داخل، کشور را به هم بریزد و به زعم باطل خود، برخی مناطق کشور را تجزیه کند و فشار امنیتی بر مردم ما وارد آورد، اما با هوشیاری مردم و دستگاه‌های مسئول، توطئه‌های دشمن خنثی و صف‌ها از یکدیگر تفکیک شد.

وی ادامه داد: در همین راستا عناصری که جنایت کرده بودند، طبق موازین قانونی و با رعایت عدل و انصاف، محاکمه و مجازات شدند و آن‌هایی که باید به سبب جنایت‌هایشان مستحق مجازات‌های سنگین بودند، طبق قانون حکمشان اجرا شد و افرادی نیز که احیاناً فریب خورده بودند، رهبری عظیم‌الشأن ما بر آن‌ها منت نهاد و فرصتی دوباره یافتند. مطمئن باشید اگر آن‌ها دوباره به دام شیطان بیفتند، مرتبه بعدی، قضیه برایشان سخت خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین اژه‌ای با بیان اینکه امروز مسئله اصلی کشور، اقتصاد و معیشت مردم است، گفت: رئیس‌جمهور محترم تمام توان خود را در داخل و خارج به کار بسته تا مسائل و مشکلات اقتصادی را علاج کند؛ قوه قضاییه نیز در این مسیر نهایت تلاش و مساعدت خود را انجام خواهد داد؛ من و آیت‌الله رئیسی بیش از ۴۰ سال است که دوستی و برادری داریم؛ اگر هیچکدام از این‌ها نبود نیز امروز وظیفه خود می‌دانستم تا برای تحقق شعار سال که مهار تورم و رشد تولید است، با تمام توان به دولت و شخص رئیس‌جمهور کمک کنم؛ دشمن می‌خواهد میان قوا و رؤسای قوا، اتحاد و انسجام وجود نداشته باشد که البته کور خوانده‌اند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین