کد خبر: ۸۴۳۵۹۰
تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۲

قطعی ۱۱ ساعته برق بیمارستان رازی اهواز

قطعی ۱۱ ساعته برق در منطقه امانیه اهواز بدون اطلاع و هماهنگی قبلی با مدیریت بیمارستان رازی، روز پر چالشی را برای بیمارستان رقم زد.
قطعی ۱۱ ساعته برق بیمارستان رازی اهواز
آفتاب‌‌نیوز :

  معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: قطعی ۱۱ ساعته برق در منطقه امانیه اهواز بدون اطلاع و هماهنگی قبلی با مدیریت بیمارستان رازی، روز پر چالشی را برای بیمارستان رقم زد.

سید سعید آزنده اظهار کرد: از ساعت ۵ صبح پنجشنبه ۱۱ خردادماه بدون اطلاع و هماهنگی قبلی با مدیریت بیمارستان رازی، برق این مرکز مهم درمانی قطع شد. با مدیریت جهادی و حضور به موقع مدیریت بیمارستان، نیرو‌های فنی و تاسیساتی، این چالش ۱۱ ساعته بدون هرگونه حادثه و آسیب به بیماران، کنترل شد.

آزنده افزود: با حضور میدانی در بیمارستان نسبت به پیگیری موضوع از طریق مدیریت استان خوزستان اقدامات لازم انجام شد و در حالی که حتی تخلیه بیمارستان از گزینه‌های احتمالی بود، خوشبختانه با عملکرد مناسب دیزل ژنراتور‌های بیمارستان رازی اهواز، پایانی خوش رقم خورد. از مدیران و کارکنان بیمارستان رازی به خاطر واکنش حرفه‌ای و مناسب آن‌ها نسبت به کنترل بحران تقدیر و تشکر می‌کنم.

به نوشته ایسنا، ساکی، مدیر داخلی بیمارستان رازی نیز در این خصوص گفت: همزمان با پشتیبانی فنی و نگهداشت دیزل ژنراتور‌ها از آنجایی که احتمال تداوم ۲۴ ساعته قطعی برق شهری می‌رفت، هماهنگی‌های لازم برای اخذ پذیرش از سایر بیمارستان‌ها و همچنین اقدامات لازم جهت فراخوانی و استقرار چهار دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در محل بیمارستان انجام گرفت. تمامی مقدمات لازم جهت اعزام بیماران بدحال، بیماران قلبی و نوزادان به سایر مراکز با همکاری معاونت درمان، ستاد رها و مدیریت فوریت‌های پزشکی استان تمهید شد که خوشبختانه با وصل شدن برق شهری، اوضاع به حالت عادی برگشت.

سخنگوی شرکت توزیع برق اهواز نیز در خصوص قطعی برق روز گذشته بیمارستان رازی و دو منطقه اهواز گفت:از ساعات ابتدایی صبح روز گذشته به دلیل بالا رفتن سطح ولتاژ یکی از ایستگاه‌های شهر اهواز رله‌های محافظتی عمل کرده و باعث خاموشی شدند.  این اشکال فنی باعث شد تا در بخشی از دو منطقه امانیه و کیانپارس اهواز با خاموشی مواجه شویم.

سخنگوی شرکت توزیع برق اهواز در خصوص قطعی برق طولانی مدت بیمارستان رازی اهواز گفت: پس از خاموشی رخ داده، بار خطوط منتقل شد، اما خط بیمارستان رازی دچار اشکالاتی بود که علی رغم انجام اقدامات برای وصل شدن مجددا با مشکل فنی مواجه می‌شد. 

به نوشته فارس، شکرخدایی ادامه داد: این اشکالات فنی باعث شد تا در بازه‌های زمانی برق بیمارستان و مناطق اطراف آن قطع شود، اما با تلاش انجام شده مشکل حل شد. هیچگونه برنامه خاموشی نوبتی در مناطق شهر اهواز در دستور کار نیست و قطع برق به دلیل برخی اشکالات فنی بود که حل شده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین