کد خبر: ۸۴۳۵۹۸
تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۲

شکست سنگین قهرمان المپیک در قرقیزستان/ گرایی طلا گرفت

«محمدرضا گرایی» دارنده طلای جهان و المپیک در فینال وزن ۷۲ کیلوگرم پیکار‌های بین‌المللی قرقیزستان متحمل شکست سنگینی برابر حریف گرجستانی شد.
آفتاب‌‌نیوز :

مسابقات رده‌بندی و فینال ۳ وزن دوم و پایانی رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی رنکینگ اتحادیه جهانی جام کوژومکول و ساناتبایف قرقیزستان، از بعد از ظهر امروز (جمعه) در شهر بیشکک قرقیزستان در حال برگزاری است.

در وزن ۷۲ کیلوگرم محمدرضا گرایی در دور نخست با نتیجه ۹ بر ۳ اوتار ابولادزه از گرجستان را مغلوب کرد. وی دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۱ بر صفر عادیل خان ساتایف از قزاقستان را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. گرایی در این مرحله با نتیجه ۳ بر یک ویکاس از هند را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت.

وی در این دیدار با نتیجه ۱۱ بر یک مغلوب راماز زوئیدزه دارنده مدال برنز جهان از گرجستان شد و به مدال نقره رسید.

در وزن ۷۷ محمدعلی گرایی در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر ساجان از هند را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۸ بر ۲ و ضربه فنی یونس امره باشار دارنده مدال برنز جهان از ترکیه را شکست داد و به دیدار نیمه نهایی راه یافت. گرایی در این مرحله مقابل ریو لیو از چین با نتیجه ۴ بر ۶ و ضربه فنی به پیروزی دست یافت و راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار پایانی با نتیجه ۸ بر ۳ از سد یوری لومادزه از گرجستان گذشت و به مدال طلا دست یافت.

تا دقایقی دیگر علیرضا مهمدی در فینال وزن ۸۲ کیلوگرم به مصاف آلپرن بربر از ترکیه می‌روند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین