کد خبر: ۸۴۳۶۶۳
تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۵

واکنش بازیکنان استقلال به مهم‌ترین چالش آبی‌ها؛ ساپینتو بماند یا برود؟

با نامه ساپینتو به هواداران باشگاه استقلال به نظر می‌رسد مربی پرتغالی علاقه زیادی دارد قراردادش را با تیم استقلال تمدیدکند.
واکنش بازیکنان استقلال به مهم‌ترین چالش آبی‌ها؛ ساپینتو بماند یا برود؟
آفتاب‌‌نیوز :

ریکاردو ساپینتو در نامه‌ای که به هواداران باشگاه استقلال نوشت؛ گفت که من نه به دنبال این هستم که قراردادم به طرز قابل ملاحظه‌ای افزایش پیدا کند و نه خانه و خودروی لاکچری خواسته‌ام و گفت؛ درخواستش برای تمدید قرارداد به مدت دو فصل بوده است نه سه فصل.

سوال مهم اینجاست بازیکنان تیم استقلال به دنبال تمدید حضور ریکاردو ساپینتو در استقلال هستند یا نه؟

اولین بازیکنانی که دوست دارند قرارداد ریکاردو ساپینتو از سوی باشگاه استقلال تمدید شود، سیدحسین حسینی و روزبه چشمی کاپیتان‌های اول و دوم تیم هستند که رابطه خوبی با ریکاردو ساپینتو دارند.

امیرارسلان مطهری که در ابتدای فصل از سوی ریکاردو ساپینتو در لیست فروش قرار گرفته بود، در بازی با پرسپولیس بعد از مصدومیت به کنار زمین آمد و ریکاردو ساپینتو را در آغوش گرفت. او در آخر بازی گریه کرد. محمد حسین مرادمند هم با چشمانی اشکبار به سمت رختکن رفت. این در حالی بود که او در بازی‌های زیادی نیمکت نشین بود. همین طور آرش رضاوند. آن‌ها بیشتر به خاطر این اتفاق ناراحت بودند که ریکاردو ساپینتو همه کار برای استقلال کرد، اما تیم نه در لیگ برتر قهرمان شد و نه در جام حذفی.

اوج ناراحتی بازیکنان استقلال در جایی بود که ریکاردو ساپینتو در رختکن از تک تک بازیکنان تشکر کرد. خطاب به آن‌ها گفت؛ شما معرفت به خرج دادید و ماه‌ها سختی را تحمل کردید و با همه عشق و توان بازی کردید و شایسته قهرمانی بودید، اما نشد.

محمد محبی و مهدی قایدی هم علاقه زیادی به ریکاردو ساپینتو دارند و حتی شرط ادامه حضور در تیم استقلال را تمدید قرارداد ریکاردو ساپینتو دانستند.

به نظر می‌رسد بیشتر بازیکنان استقلال مایل به ادامه حضور ریکاردو ساپینتو در تیم هستند، اما آنطور که از شواهد امر پیداست، باشگاه خیلی مایل به تمدید قرارداد این مربی نیست و دلایلی را هم مطرح کرده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین